صفحه شخصی: siamark


تیم محبوب در لیگ برتر: پرسپولیس

مشارکت:

شروع: ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۱ (حدود ۸ سال پیش)
لینک‌ها: ۱۱ (ببینید)
عکس‌ها: ۴۱ (ببینید)
ویدیوها: ۶۵۲ (ببینید)
نظرات: ۵۸۷۵ (میانگین موافقان: ۱۵ نفر)
اعتبار پیش‌بینی: ۶۲

رأی دریافتی:

۱۶۵۷۹ ۳۵۴ ۲۳۷۲


پرطرفدارترین نظرات ارسالی در سه‌ماهه اخیر:

حدود ۳ ماه پیش siamark در مورد «این خبر» گفت: ۱۳۳ موافق
جناب بی خطر , وریا نه تنها فوتبال بازی میکنه بلکه جور امثال تو رو هم در فعالیتهای اجتماعی و سیاسی به دوش میکشه !! فعالیتهای اجتماعی و سیاسی وظیفه هر ایرانیه که شما از ترس .ونت جیکت در نمیاد !!
حدود ۱۵ روز پیش siamark در مورد «این خبر» گفت: ۱۱۷ موافق
زنده باد کاوه رضایی , همپای مردم!!
حدود ۳ ماه پیش siamark در مورد «این خبر» گفت: ۱۰۱ موافق
حالا این جوانهای معروفن که ما مطلع میشیم که در سن زیر ۳۰ ایست قلبی کردن !! مطمئنا آمار این نوع مرگها بسیار بالاتر از این است که ما میشنویم! غذاهای ناسالم و غیر استاندارد! آلودگی هوا ! و باز هم کم کیفت بودن و غیر استاندارد بودن تغذیه مردم ! این داستان به کجا ختم میشه واقعا ؟!!
حدود ۲ ماه پیش siamark در مورد «این خبر» گفت: ۹۴ موافق
از طرف هواداران تیم ملی امید بیانیه ای صادر کردند که در آن تیم به نام " تیم ملی فوتبال ناامیدان " تغییر نام پیدا کرده است !!
حدود ۲ ماه پیش siamark در مورد «این خبر» گفت: ۹۴ موافق
او ضمیر پاک مفعولیش را نشان داده است که چقدررهبری و قاری قرآن ایشون را مورد لطف قرار دادن!! مگه اطاعت از رهبری ماس مالی کردن اتفاقات کهریزک نبود؟! اینجا یه اطاعت ! مگه رهبری دستور نداد که سعید جون بیگناهه و گناه رو شاگردان ایشون انجام دادن که با شورت اومدن قرآن یاد بگیرن!!! آقا سعید هم که از جنس ملائکه نیست! به شورت حساسیت داره و وقتی شورت میبینه باید درش بیاره ! مهدی کوچولو هم که شورتش کلا ساخت اسراییل بود و باید کنده میشد !! خلاصه اینکه از رهبری اطاعت شده اما کشور همون گ.وهی مونده که بود !!!