صفحه شخصی: HamidBlue


تیم محبوب در لیگ برتر: استقلال

مشارکت:

شروع: ۶ شهریور ۱۳۹۲ (حدود ۶۰ ماه پیش)
لینک‌ها: ۰
عکس‌ها: ۱ (ببینید)
ویدیوها: ۱ (ببینید)
نظرات: ۱۰۱۳ (میانگین موافقان: ۱۲ نفر)
اعتبار پیش‌بینی: ۱۰۰۰

رأی دریافتی:

۵ ۰ ۳


پرطرفدارترین نظرات ارسالی در سه‌ماهه اخیر:

حدود ۲ ماه پیش HamidBlue در مورد «این خبر» گفت: ۶۲ موافق
بنظرم درست نیست که فقط به برانکو زوم بشه. اما فعلا زور تخریب برانکو بیشتر از بقیه هستش. کیروش میخواد تا تنور داغه حرفهای دلش را بزنه. و صد البته حرفهاش الان بیشتر از هر موقعی خریدار داره. فدراسیون فوتبال میتونه این مشکل را برای همیشه خاتمه بده. فقط احتیاج به یک تقویم فوتبالی داره که تمام تیم ها باید با ان تقویم کنار بیان. نمیتونیم ۱۰ دفعه برنامه های تیم ملی و باشگاهی را بهم بزنیم.
حدود ۲ ماه پیش HamidBlue در مورد «این خبر» گفت: ۶۱ موافق
دیروز سید جلال مصاحبه کرده که روزهای سخت پرسپولیس در راه است. منظورش هم نیم فصل اول هستش و جام باشگاههای آسیا. برانکو هم این موضوع را بخوبی فهمیده و دنبال بهانه تراشی برای خودشه. با بیانیه تند فدراسیون هم این ترفند برانکو برای فرار از ایرانه. خیلی خوب میدونه که تمام پول تمدید قرارداد را میتونه با شکایت بگیره. این وسط تیم ایرانی تحلیل رفته می مونه و جام باشگاههای آسیا و مقابله با الدحیل. طرفداران دوراندیش قرمز هم این بازی کثیف را تشخیص دادن و میدانند که نه به نفع تیم ملیه و نه باشگاهی.
حدود ۲ ماه پیش HamidBlue در مورد «این ویدیو» گفت: ۵۲ موافق
واقعا حیف شد که ان گل افساید بود. برای چند ثانیه حس خوبی داشتیم. تنها بازیکنی که بهتر بود بازی نکنه سردار بود. الکی جلوی دروازه فول میکرد و اکثر بازی راه رفت. دم تک تک بچه ها گرم.