باشگاه بارسلونا قرارداد هافبک نوجوان این تیم را برای مدتی طولانی تمدید کرد و رقم بند فسخ قرارداد او را هم به مبلغ قابل توجهی افزایش داد.

باشگاه بارسلونا قرارداد هافبک نوجوان این تیم را برای مدتی طولانی تمدید کرد و رقم بند فسخ قرارداد او را هم به مبلغ قابل توجهی افزایش داد. به گزارش خبرگزاری تسنیم، باشگاه بارسلونا قرارداد جدیدی با آنسو فاتی بسته است که به موجب آن این هافبک اسپانیایی ۱۷ ساله تا سال ۲۰۲۴ در نوکمپ خواهد ماند. همچنین غرامت فسخ این قرارداد به ۴۰۰ میلیون یورو افزایش پیدا کرده است تا سایر تیم‌های اروپایی به آسانی قادر به جذب او نباشند.

تمدید قرارداد فاتی همزمان با قرار گرفتن نام او در فهرست بازیکنان تیم اصلی باشگاه صورت گرفته است. با خروج تعدادی از بازیکنان اصلی بارسلونا از جمله ایوان راکیتیچ، آرتورو ویدال و همچنین لوئیس سوارس که در آستانه عقد قرارداد با اتلتیکومادرید است، فاتی فرصت بیشتری برای حضور در ترکیب اصلی کاتالان‌ها خواهد داشت. او در فصل جدید پیراهن شماره ۲۲ بارسلونا را به تن خواهد کرد.

قرارداد قبلی فاتی با بارسلونا دو سال دیگر اعتبار داشت و بند فسخ آن ۲۳۰ میلیون یورو بود. او که ماه آینده ۱۸ ساله می‌شود، اولین بازی خود برای تیم اصلی باشگاه بارسلونا را در حالی که ۱۶ سال و ۲۹۸ روز سن داشت، انجام داد تا دومین بازیکن جوان تاریخ این تیم باشد. او یک هفته بعد از انجام آن بازی اولین گل خود را هم زد تا جوان‌ترین گلزن تاریخ بارسلونا شود. فاتی در مجموع ۴۲ بازی در تمامی رقابت‌ها برای بارسا انجام داده و در آنها ۱۲ گل هم به ثمر رسانده است.

این خبر حدود ۱ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.