سرمربی تیم فوتبال بارسلونا مقایسه‌هایی را که میان مهاجم آرژانتینی این تیم و همتای لهستانی‌اش در بایرن مونیخ می‌شود، کم‌اهمیت دانست.

سرمربی تیم فوتبال بارسلونا مقایسه‌هایی را که میان مهاجم آرژانتینی این تیم و همتای لهستانی‌اش در بایرن مونیخ می‌شود، کم‌اهمیت دانست. به گزارش خبرگزاری تسنیم، کیکه ستین سرمربی تیم فوتبال بارسلونا در نشست خبری پیش از بازی امشب (جمعه) شاگردانش مقابل بایرن مونیخ در سومین و جذاب‌ترین بازی از مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا به سؤالات خبرنگاران پاسخ داد.

ستین درباره وضعیت تیمش برای این بازی اظهار داشت: تیم در وضعیت خوبی قرار دارد. بعد از پیروزی مقابل ناپولی در مرحله قبلی ما خودمان را برای این بازی آماده کردیم. باعث خوشحالی است که عثمان دمبله توانسته خودش را آماده کند و به این بازی برسد. او مدت زیادی است که بازی نکرده، اما ما تصور می‌کنیم که او می‌تواند بازی خوبی انجام دهد.

ستین افزود: ما پتانسیل حریف را می‌دانیم و قصد هم نداریم آن را دستکم بگیریم. نه فقط آمارها، بلکه پتانسیل این تیم نشان می‌دهد که ما با رقیبی قدرتمند طرف هستیم. اما ما هم بارسلونا هستیم و توانایی‌های خودمان را داریم. به نظر این بازی یک بازی برابر خواهد شد که در هر مقطعی از آن یک تیم می‌تواند بهتر کار کند. ما حرف‌های زیادی برای گفتن در این بازی داریم.

ستین درباره معرفی شدن بایرن مونیخ به‌عنوان بخت اصلی قهرمانی در این فصل از لیگ قهرمانان اروپا و اینکه آیا این موضوع به مردان او برای شکست دادن حریف آلمانی انگیزه بیشتری می‌دهد، تأکید کرد: این بازی به خودی خود در بازیکنان ما انگیزه ایجاد می‌کند. به‌هرحال پای یک بازی بسیار مهم در میان است و رقیب هم یک تیم بزرگ است. با این حال چیزهایی که در بیرون از زمین بازی گفته می‌شود با آنچه که در زمین بازی رخ می‌دهد، فرق دارد. به نظرم این یک بازی برابر خواهد بود.

ستین در پایان درباره مقایسه‌هایی که میان روبرت لواندوفسکی مهاجم نوک لهستانی بایرن مونیخ و لیونل مسی صورت می‌گیرد هم اظهار داشت: لواندوفسکی فوتبالیست بزرگی است، اما او در سطح لئو نیست. این خیلی واضح است. لواندوفسکی روزهای خوبی را سپری می‌کند و این فصل هم در لیگ قهرمانان ۱۳ گل زده است. در کل او فصل خوبی را گذرانده، اما لئو هم همین‌گونه بوده است. مسی می‌تواند به ما برای بردن بازی کمک کند، اما خود او هم همیشه به قدرت و تأثیر کار گروهی ایمان داشته است.

تیم‌های فوتبال بایرن مونیخ و بارسلونا از ساعت ۲۳:۳۰ امشب به وقت تهران به مصاف هم می‌روند.

این خبر حدود ۲ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.