کارگزاری باشگاه پرسپولیس اطلاعیه را در خصوص اتفاقات اخیر و بازداشت یکی از مدیران این باشگاه صادر کرد.

کارگزاری باشگاه پرسپولیس اطلاعیه را در خصوص اتفاقات اخیر و بازداشت یکی از مدیران این باشگاه صادر کرد. به گزارش خبرگزاری تسنیم، شرکت آتیه داده پرداز، کارگزار باشگاه پرسپولیس اطلاعیه‌ای را در خصوص اتفاقات اخیر منتشر کرد که متن این اطلاعیه به شرح زیر است:

«هوداران فهیم پرسپولیس

اخیراً برخی از خبرگزاری‌ها و صفحه های شبکه‌های اجتماعی، اخباری را در راستای نسبت دادن قرارداد کارگزاری به بازداشت یکی از مدیران میانی باشگاه پرسپولیس منتشر نموده‌اند و در ادامه جوسازی‌های چند ماه گذشته خود به عبارتی همچون "ترکمانچای" اشاره داشته اند.

در این ارتباط ما ضمن دعوت از این مبادی رسانه‌ای، به رعایت انصاف و حفظ شأن قلم و دوری از جریان‌هایی که هدفشان ضربه زدن به باشگاه کبیر پرسپولیس است، به اطلاع می رسانیم، همانطور که در بیانیه وزارت محترم ورزش و جوانان نیز اشاره شد موضوع بازداشت یکی از مدیران میانی در راستای مبارزه با فساد در ورزش صورت گرفته و هیچ ارتباطی به موضوع همکاری کارگزار با باشگاه پرسپولیس و قرارداد فی‌مابین ندارد.

همانطور که هواداران محترم اطلاع دارند کلیه تعهدات مالی کارگزار تا این تاریخ، در شرایط اقتصادی نابسامان فعلی و فراگیری بیماری کرونا با تمام دشواری‌های اجرایی، از سوی کارگزار تأمین و به انجام رسیده است و در تلاشیم تا با کمک شما هواداران طرح‌های بزرگ اقتصادی دیگری را برای باشگاه محبوبمان اجرا نماییم.

امید است که صداقت و شفافیت سرلوحه کار همه ما در هر سمت و جایگاهی که هستیم باشد».

این خبر حدود ۳ ماه پیش فرستاده شده است.
نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۲ )