دیدارهای هفته سی‌‌و‌دوم لیگ برتر انگلیس با پیروزی تیم‌های فوتبال آرسنال و اورتون دنبال شد.

دیدارهای هفته سی‌‌و‌دوم لیگ برتر انگلیس با پیروزی تیم‌های فوتبال آرسنال و اورتون دنبال شد. به گزارش خبرگزاری تسنیم، در ادامه دیدارهای هفته سی‌و‌دوم لیگ برتر انگلیس، چهارشنبه شب از ساعت ۲۲ به وقت تهران سه بازی برگزار شد که در مهمترین آنها تیم فوتبال آرسنال در خانه خود با نتیجه ۴ بر صفر مقابل نوریچ سیتی پیروز شد و قاطعانه‌ترین پیروزی این فصل خود در لیگ برتر از ۱۶ فوریه (۲۷ بهمن ۹۸، پیروزی ۴ بر صفر مقابل نیوکاسل) را کسب کرد.

اوبامیانگ در دقایق ۳۳ و ۶۷، گرانیت ژاکا در دقیقه ۳۷ و سدریک سوارش در دقیقه ۸۱ گل‌های آرسنال را در این بازی به ثمر رساندند. با کسب یازدهمین بردش در این فصل، آرسنال تحت هدایت میکل آرتتا ۴۶ امتیازی شد و به رده هفتم جدول صعود کرد.

در دیگر بازی مهم امشب لیگ برتر انگلیس، لسترسیتی رده سومی در خانه اورتون با نتیجه ۲ بر یک تن به شکست داد. ریچارلیسون در دقیقه ۱۰ و سیگودرسون در دقیقه ۱۶ (پنالتی) برای اورتون گلزنی کردند و کلچی ایهاناچو در دقیقه ۵۱ تنها گل روباه‌ها را به ثمر رساند. با شکست لسترسیتی، چلسی رده چهارمی این فرصت را دارد که با کسب پیروزی در بازی مقابل وستهام به رده سوم جدول صعود کند.

در آخرین بازی نیز بورنموث در خانه با نتیجه ۴ بر یک مغلوب نیوکاسل شد.

در آخرین بازی امشب لیگ برتر انگلیس از ساعت ۲۳:۴۵ به وقت تهران چلسی به مصاف وستهام می‌رود.

این خبر حدود ۳ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.