پیشکسوت فوتبال ایران، گفت: در شرایطی مغلوب عراق شدیم که به جز نتیجه، از نظر ارائه فوتبال نیز از حریف خود عقب بودیم.

اکبر کارگرجم در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: شبی فوتبال را در زمین به عراق باختیم که تنها در نتیجه شکست نخوردیم و از نظر ارائه فوتبال و مسائل فنی هم از حریف عقب بودیم.

وی افزود: نمی دانم چه بر سر فوتبال ما آمده که حالا حتی نمی توانیم از تیم های درجه دو آسیا امتیاز بگیریم اما هر چه هست فوتبال ما شرایط خوبی را تجربه نمی کند.

مدافع پیشین تیم ملی ایران تصریح کرد: سالهای زیادی است که در رنکینگ آسیا اول هستیم اما نتایج ما نشان می دهد که عملا تیم اول آسیا نیستم. تیم اول آسیا نباید در دو بازی متوالی مغلوب تیم های درجه دو آسیا شود.

کارگرجم تصریح کرد: با این نتایج و فاصله ای که با ما و تیم های اول و دوم جدول ایجاد شده خیلی باید شانس بیاوریم و از گروه صعود کنیم و در نهایت به جام جهانی برسیم.

وی بیان داشت: از حالا به بعد باید منتظر باشیم تا حریفان هم به نفع ما امتیاز از دست بدهند. نمی دانم این حرف من عملی می‌شود یا خیر، اما جالب است که باید امیدوار به تیم هایی مثل کامبوج و هنگ کنگ باشیم تا از عراق و بحرین امتیاز بگیرند و به ما ببازند.

پیشکسوت فوتبال ایران بیان داشت: ما به بحرین وعراق روزی باختیم که ۱۴ گل به کامبوج زدیم و فکر کردیم در اوج فوتبال آسیا قرار داریم.

این خبر حدود ۱۰ ماه پیش فرستاده شده است.
نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۲ )