هدایت ممبینی ، رئیس کمیته داوران فدراسیون فوتبال مدعی شد ارزیابی عملکرد داوران در هفته اول نوزدهمین دوره لیگ برتر مثبت بوده است.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، هدایت ممبینی بعد از انتخاب علیرضا فغانی به عنوان برترین داور فوتبال ایران در فصل ۹۸-۹۷ در جمع خبرنگاران گفت: این انتخاب با نظر کمیته داوران انجام شد و براساس قضاوت‌های داخلی و بین‌المللی چنین انتخابی را انجام دادیم. در کنار اینکه همه‌ی داوران ما در سطح بالایی هستند، اما فغانی نه در آسیا بلکه در دنیا جزو داوران برتر است و جایگاهی ویژه دارد.

وی درباره قضاوت داوران در هفته اول رقابت‌های لیگ برتر عنوان کرد: با توجه به گزارش‌ها ارزیابی عملکرد داوران مثبت بوده است. برخی از مسابقات را خودمان پخش زنده دیدیم و گزارش‌های خوبی هم از دیگر بازی‌ها به دست‌مان رسیده است که همه نشان می‌دهد داوری‌ها در هفته اول خیلی خوب بوده است.

ممبینی در پاسخ به این سؤال که VAR چه زمانی به فوتبال ما خواهد آمد، خاطرنشان کرد: در این زمینه استارت لازم با آموزش داوران در استفاده از این تکنولوژی زده شده است که در کل بین شش تا ۹ ماه زمان خواهد برد. تا آن زمان از داوران پشت دروازه استفاده خواهیم کرد.

رئیس کمیته داوران راجع به اینکه آیا از پست جدیدش رضایت دارد یا نه، خاطرنشان کرد: در پست قبلی‌ام که بازاریابی بود تجارب خوبی به دست آوردم و در حال حاضر هم مسئولیتی برعهده دارم که تخصصم است. سعی می‌کنم در هر سمتی که پست می‌گیرم، تأثیرگذار باشم.

ممبینی: عملکرد داوران در هفته اول لیگ مثبت بود/ از استراماچونی تشکر می‌کنم

این خبر حدود ۶ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.