مدیران باشگاه منچستریونایتد برای رهایی از دست مهاجم شیلیایی‌ خود، او را تحت‌فشار قرار می‌دهند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، نشریه «سان» انگلیس گزارش داد اولگنار سولسشایر به اطلاع مدیران باشگاه منچستریونایتد رسانده که الکسیس سانچس جایی در برنامه‌های تاکتیکی وی ندارد و از آنها خواسته که این مهاجم شیلیایی را در لیست فروش قرار دهند. این نشریه انگلیسی مدعی شد در صورتی که سانچس با جدایی‌اش از منچستریونایتد موافقت نکند، مدیران این باشگاه او را به تیم ذخیره‌های خود تبعید خواهند کرد تا با تحت‌فشار قرار دادن وی، این مهاجم شیلیایی را مجاب به قبول این پیشنهاد کنند.

دستمزد بالای سانچس ۳۰ ساله که ۵۰۵ هزار پوند در هفته است، مانع اصلی انتقال این بازیکن به تیم‌های دیگر است، از این‌رو باشگاه منچستریونایتد برای انتقال قرضی این مهاجم شیلیایی حاضر است بخش زیادی از دستمزد وی را بپردازد. باشگاه رم مشتری الکسیس سانچس است، اما اگر او با جدایی‌اش از منچستریونایتد مخالفت کند، باید راهی تیم ذخیره‌های منچستریونایتد شود.

سانچس ۳۰ ساله که زمستان ۲۰۱۸ در جریان معاوضه با هنریک مخیتاریان از آرسنال به منچستریونایتد پیوست، نتوانسته انتظارات هواداران شیاطین سرخ را برآورده کند. او که تا سال ۲۰۲۲ با منچستریونایتد قرارداد دارد، تا کنون در ۴۵ بازی برای سرخپوشان منچستر به میدان رفته و تنها ۵ گل برای این تیم به ثمر رسانده و نتوانسته فرم و شکلی که در بارسلونا و آرسنال داشت را تکرار کند.

این خبر حدود ۴ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.