سروش رفیعی، هافبک تیم فوتبال پرسپولیس بعد از کنار گذاشته شدن از این تیم علیه مدیریت باشگاه پرسپولیس صحبت‌های تندی را مطرح کرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، سروش رفیعی بعد از اینکه با نظر گابریل کالدرون از لیست پرسپولیس کنار گذاشته شد، گفت: دقیقاً دو سال پیش در همین مقطع من با همه‌ی عشق و علاقه‌ای که به پرسپولیس داشتم، این تیم را ترک کردم و به هواداران قول دادم که یک روز بازخواهم گشت. الان هم دلم می‌خواستم با پرسپولیس ادامه بدهم و در همین تیم از فوتبال خداحافظی کنم. می‌خواستم با ادامه حضور در تیم پرسپولیس در کنار هواداران از افتخاراتی که به دست می‌آوریم، لذت ببریم، اما متأسفانه امروز این اتفاق (کنار گذاشته شدن از لیست پرسپولیس) رخ داد.

وی در ادامه افزود: متأسفانه مسئولان باشگاه پرسپولیس درک نمی‌کنند که این تیم چطور تیمی است و اگر واقعاً بزرگی تیم را درک می‌کردند آدم‌های بهتری را حداقل بالای سر تیم می‌گذاشتند، آدم‌هایی که حداقل اصول اولیه مدیریت را بدانند. متأسفانه مسئولان باشگاه ما هنوز نمی‌دانند که یک تیم لیگ برتری فقط می‌تواند ۱۸ بازیکن بزرگسال داشته باشد.

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس در هجدهمین دوره لیگ برتر که به همراه شایان مصلح در حال بازگشت به ایران است، یادآور شد: من فقط شش ماه از بازگشتم به ایران می‌گذرد و در نیم‌فصل دوم برای پرسپولیس بازی کردم. الان هم ناراحت نیستم و با امید زیاد به فوتبالم ادامه خواهم داد، اما ای کاش با شایان مصلح به این شکل رفتار نمی‌شد، بازیکنی که با وجود مصدومیت و با درد شدید برای پرسپولیس در پنجره بسته نقل‌وانتقالات به میدان رفت و با تیم به فینال لیگ قهرمانان رسید که در آخر ۱۰ روز مانده به آغاز بازی‌ها به او می‌گویند تو را نمی‌خواهیم.

رفیعی در خاتمه تصریح کرد: ای کاش مسئولان باشگاه می‌دانستند که کجا و در چه تیم بزرگی مسئولیت دارند. ای کاش وقتی قدرت انجام یک کار را نداریم، قبول مسئولیت نکنیم. ای کاش بدانیم که این تیم چه هوادارانی دارد و چه افرادی برای این تیم اشک می‌ریزند. ای کاش ارزش پرسپولیس را بدانیم. به امید روزی که افراد با لیاقتی در پرسپولیس مسئولیت بگیرند و مدیریت کنند.

برانکو: شکایتم از پرسپولیس امروز به فیفا می‌رسدرامین رضاییان در آستانه بازگشت به پرسپولیس

این خبر حدود ۱ سال پیش فرستاده شده است.
نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۳ )