یکشنبه، ۶ فروردین ۱۳۹۶ (26 Mar 2017)، ساعت ۴:۰۳ (به وقت ایران)

صفحه شخصی: saeed2005

تیم محبوب در لیگ برتر: فعلاً انتخاب نشده

مشارکت:

شروع: ۲۰ مهر ۱۳۹۳ (حدود ۲۹ ماه پیش)
لینک‌ها: ۰
عکس‌ها: ۰
ویدیوها: ۰
نظرات: ۱۹۷ (میانگین موافقان: ۱۸ نفر)
اعتبار پیش‌بینی: ۱۰۰۰

رأی دریافتی:

۰ ۰ ۰


پرطرفدارترین نظرات ارسالی در سه‌ماهه اخیر:

حدود ۳ ماه پیش saeed2005 در مورد «این ویدیو» گفت: ۱۳۹ موافق
شما خودت و همان دکتر ذوالفقارت اگر عرضه داشتید که نیازی به مربی خارجی نبود خودتانهم بهتر از میدانید زیرا هرجفت شما در تیم ملی مربی بودید مگر جز این است که با شرمندگی کنار رفتید. مگر یادت رفته وقتیکه از سرمربیگریت در تیم ملی اولین بار بیرونت کردند مردم چه فحش هایی بهت دادند ماکه یادمان نرفته پس در حد خودت حرف بزن کیروش در مقایسه با تو + دکتر ذوالفقار جانت یک قیاس مع الفارق است. اما مگر ازو میروید.
حدود ۲ ماه پیش saeed2005 در مورد «این خبر» گفت: ۱۱۱ موافق
بالاخره خودمونیم زیراب کیروش را زدی هاها....... البته تقصیر تو نیست بر پدر هرچه دلال و دلال صفت لعنت واین را هم بدان که همان کسانیکه از پس کیروش ننوانستند بر بیایند ترا یکشبه مثل دفعه قبل که سرمربی بودی؟«یادت که نرفته ؟ هان!» برت میدارند.متاسفانه بقول خیلی از پیش کسوت های فوتبال مان. ورزش فوتبال ما همه میدانند که زیر دست نا اهلان فوتبال است.و آن نا اهلان تنها چیزی که اهمیت نمیدهند همان فوتبال است بجز در آمد سرشارش ! که مرده آنند.
حدود ۲ ماه پیش saeed2005 در مورد «این خبر» گفت: ۹۹ موافق
کیروش عاقل تر از این است کاری که مغقول و عرف حرفه ای بین المللی نیست ا انجام دهد. بلوای قبلی و درب و داغون کردن تیم ملی میسر نشد حالا این روزنامه نگاران در پی سناریو جدیدی هستند. باید دانست که ظراحی این سناریو هااز کجا بر علیه تیم ملی و مردم از سر چشمه میگیرند؟
حدود ۲ ماه پیش saeed2005 در مورد «این خبر» گفت: ۷۶ موافق
آقای پلفسول ....زرشک٬ یادت باشه دیگه بلوف نکنی٬ ثانیا دقیقا کی بتو گفته بود که تو جانشین کیروشی؟ ا احیانا چقدر تیغت زده بود؟ که این قول را داده بود؟ تالتا شما وآن کسانی که ترا شارژ میکردند بدانید و بدانند ٫ که بفوتبال ملی ما و آن جوانان قهرمان وبا لیاقت پرسپولییس سرافراز بلا شک خیانت کردید .
حدود ۳ ماه پیش saeed2005 در مورد «این خبر» گفت: ۷۰ موافق
مرسی اقای کیروش. جواب بسیار منطقی در مقابل افاضات خاله خانوم برانکو بوده . حال نگاه کنید که برانکو چگونه به عسل خوری خواهد افتاد.