صفحه شخصی: saeed2005


تیم محبوب در لیگ برتر: فعلاً انتخاب نشده

مشارکت:

شروع: ۲۰ مهر ۱۳۹۳ (حدود ۴ سال پیش)
لینک‌ها: ۰
عکس‌ها: ۰
ویدیوها: ۰
نظرات: ۶۷۰ (میانگین موافقان: ۱۹ نفر)
اعتبار پیش‌بینی: ۱۰۰۰

رأی دریافتی:

۰ ۰ ۰


پرطرفدارترین نظرات ارسالی در سه‌ماهه اخیر:

حدود ۲ ماه پیش saeed2005 در مورد «این خبر» گفت: ۱۸۹ موافق
آقای فرهاد عشوندی ممنون از مقاله سراسر درست و روشن شما. ولی آیا گوش شنوای حقانیت هست . ای کسانیکه آتش تهیه این جدال را ریختید و بلافاصله هم بعداز آن همکار قبلی خودتان آقای امین فردین حقایقی از عقده گشائی شما را منتشر کردآیا متنبه و روسیاه شدید که دیگر از جیب این ملت خرج نیرنگهایتان نکنید.
حدود ۲ ماه پیش saeed2005 در مورد «این خبر» گفت: ۱۱۶ موافق
ممنون کیروش عزیزموفق باشی مامردم قدرترا خوب میدانیم و سپاسگزارت هستیم . ضمنا اگر زسانه های ما که از حسودی حتی اسمت نمیاورند بخاطر بغض و حسادت آنهاست . متاسفم باین پرسنل مافیائی
حدود ۱۱ ساعت پیش saeed2005 در مورد «این خبر» گفت: ۹۴ موافق
دیگر از واز نشسته ها و دانشمندان متوهم که در زمان کیروش خودرا پیشکسوت و با تجربه و عالم ٬ توهم میزدند خبری نیست که تشریف بیاورند که از توان و لیافت ها و علم و دانش خود تیم ملی را هرچه بهتر از کیروش سامان دهند.
حدود ۱۰ ساعت پیش saeed2005 در مورد «این خبر» گفت: ۷۷ موافق
فدراسیون کلمبیا باید به تیم ملی کلمبیا و کیروش اطلاع دهند که در مسابقه با کره واجب است مداح ( البته باشال سبز) بین دو نیمه فراموششان نشود که ما کردیم و جریمه سنگین را هم از بیت المال دادیم.
حدود ۱ ماه پیش saeed2005 در مورد «این خبر» گفت: ۷۵ موافق
تقصیر این مربی لول پائین نیست ٬آن دلال کثیف و بیوطنی که در ادامه همان توطعه های یکماه پیش که بر علیه کیروش بوسیله همین رسانه ها از جمله تسنیم و اشخاصی مثل حاج رضایی ها و ذوالفقار غصب ها و بیابانی و ...... انجام دادند اکنون در تکمیل همان توطعه خائنانه خود براه افتاده و آهسته آهسته قصد جا انداختن و تبلیغ این اجنبی کروات را برای سر مربیگری تیم ملی باز هم از طریق رسانه ها و بوسیله افراد پیر و پاتال شروع کرده اند که هیهات .