صفحه شخصی: saeed2005


تیم محبوب در لیگ برتر: فعلاً انتخاب نشده

مشارکت:

شروع: ۲۰ مهر ۱۳۹۳ (حدود ۴۸ ماه پیش)
لینک‌ها: ۰
عکس‌ها: ۰
ویدیوها: ۰
نظرات: ۵۱۲ (میانگین موافقان: ۱۹ نفر)
اعتبار پیش‌بینی: ۱۰۰۰

رأی دریافتی:

۰ ۰ ۰


پرطرفدارترین نظرات ارسالی در سه‌ماهه اخیر:

حدود ۴ روز پیش saeed2005 در مورد «این خبر» گفت: ۸۶ موافق
علت آن : حسادت نسبت بهمدیگر و همچنین به کیروش ( البته باستثناؤ چند نفر از این آقایان و با حفظ احترامشان) که می بینند توانایی فنی و مدیریت او را هرگز نداشته و نیز نخواهند داشت. ونیز تعدادی بازنشسته ها مثل حاج رضائی ٬مایلی و ذوالفقار نسب ٬ وووو. اینهائی که زیاد ایراد میگیرند لا اقل عرضه ٬ لیاقت ٬ و توانایی لازم را هم ندارند که در صورت لزوم بتوانند جایگزین کیروش و حتی بهتر عمل کنند. کدامشان لایقند داوطلب بشوند.
حدود ۱ ماه پیش saeed2005 در مورد «این خبر» گفت: ۸۵ موافق
آقای عابدینی شما خودت هم از زگیل پیشانی هم بد و بدتری هفتاد سال بیشتر داری و بایسی سالها پیش حافظی کرده بودی و میرفتی برای خوت هم بهتر بود .واقعا از فوتبال روز چه چیزی حالیته؟ وجدانا جای جوانهای بروز فوتبال را گرفتی خودت هم هیچ قدم خیری حتی کوچک برای فوبال کشور برنداشتی واقعا هیچی لذا ٬ اکنون بتو میگویند خدا حافظ پیرمرد باز نشسته ولی بزور پاچه خواری و پر رویی ٬دوباره بازگشته.
حدود ۲ روز پیش saeed2005 در مورد «این خبر» گفت: ۴۱ موافق
بسیار روشن و گویاست که چه دلالانی ازاقدامات کیروش در مورد آوردن بازیکن به تیم ملی که بسیار بسیار پر درآمد است ضرر کرده این دلالان را که آقای کیروس دمشان را چیده و اجازه بازیکن عوض کردن و..... را تمیدهد پرواضح است با توجه باینکه پول مفت و کلانی دارند بدیهی است که یکعده لات و لوت و پیر و پاتال را که نیاز مبرم به پول با توجه به این گرانیها ٬ را دارند با مبلغ بسیار جزئی بمنظورد خراب کرذن کیروش بخرند تا آنها در رسانه های مختلف همانگونه که دیده شده علیه کیروش سمپاشی کنند و تیم ملی هم اصلا اهمیتی برایشان ندارد چون در مقابل پول هر ....کاریکه بشود تصور کرد این خائنین اجنبی صفت انجام خواهند داد ولو اینکه منافع ملی کشور باشد . درست همانگونه که بوضوح الان مشاهده میگردد . و جای بسی تاسف است که هیچ اقدام بایسته ای هم از طریق مسئولان قضائی کشور هم با اینکه کاملا باین دلالی ها و نیز نا بسامانی های بوجود آمده از طریق این دلالان٬ آگاهند فلذا اقدام قاطعی انجا م نمیشود.