صفحه شخصی: saeed2005


تیم محبوب در لیگ برتر: فعلاً انتخاب نشده

مشارکت:

شروع: ۲۰ مهر ۱۳۹۳ (حدود ۵۱ ماه پیش)
لینک‌ها: ۰
عکس‌ها: ۰
ویدیوها: ۰
نظرات: ۶۰۵ (میانگین موافقان: ۱۸ نفر)
اعتبار پیش‌بینی: ۱۰۰۰

رأی دریافتی:

۰ ۰ ۰


پرطرفدارترین نظرات ارسالی در سه‌ماهه اخیر:

حدود ۲۷ روز پیش saeed2005 در مورد «این خبر» گفت: ۱۲۹ موافق
بفرما هنز مسابقات شروع نشده این خاله زنکها یکی یکی باز پیذاشون میشه این خبر گزاری تسنیم هم عامدا سراغ اینها میره. تو اگه عرضه و توانایی داشتی که الان کاره ای بودی ثانیا شده تا حال یکبار هم تیمت قهران لیگ داخل بشه ؟ ثالثا اگر توانایی داشتی الان تیم داشتی دکتررررر ثالثاا شما و حاج رضایی و عابدینی و.. باز نشسته اید واز نشسته بهمین دلیل چانه قوی شذه ای دارید بعداز اینکه کیروش رفت جرات کنید این حرفها رابروید و بخودش بزنید چرا رو اعصاب مردم راه میروید هی کشورمان کشورمان هم میکنید .
حدود ۲ ماه پیش saeed2005 در مورد «این خبر» گفت: ۹۷ موافق
آقا بیجن از اون سن و از آن موی سفید شما بعید است خجلت آور است تو که اینقدر ادعا داری و خود رامثلا کارشناس و پیش کسوت قلمداد میکنی چرا پرت و پلا میگی( آثارش درصورت خبرنگار مانده است) خوب بهتر میخواست فضولی نکنه وقتی کسی مصاحبه نمیخواد بکنه خبرنگار حق سریش شدن و گنده گویی نداره و متلک بگه٬ خوب کرده حالا چطور شده که دایه مهربان شده ای اوا خواهر تو برو خود را باش یادمان نرفته که درسال ۱۳۷۷ وقتیکه سر مربی تیم پیکان بودی چه بر سر این تیم از بی خردی حضرتعالی آمد؟ (برو از قلعه نوعی یاد بگیر) ضمنا اگر بلد بودی الانش هم کاره ای بودی فقط بشین کنار اورد بده که لنگش کن کسی هم که ترا قبول نداره پیره مرد !
حدود ۲ ماه پیش saeed2005 در مورد «این خبر» گفت: ۸۶ موافق
این قرشمال بازیها را در این سه سال از این ٱخوندها یاد گرفته خوب هم یاد گرفته.آورین آورین . نکنه مسلمان موقت شده ( مشابه صیغه موقت )
حدود ۲۷ روز پیش saeed2005 در مورد «این خبر» گفت: ۵۷ موافق
بفرما هنوز مسابقات شروع نشده این خاله زنکها یکی یکی باز پیذاشون میشه این خبر گزاری تسنیم هم عامدا سراغ اینها میره. تو اگه عرضه و توانایی داشتی که الان کاره ای بودی ثانیا شده تا حال یکبار هم تیمت قهرمان لیگ داخل بشه ؟ ثالثا اگر توانایی داشتی الان تیم داشتی دکتررررر ثالثاا شما و حاج رضایی و عابدینی و.. باز نشسته اید واز نشسته ! ! و بهمین دلیل چانه قوی شذه ای دارید بعداز اینکه کیروش رفت جرات کنید این حرفها رابروید و بخودش بزنید چرا رو اعصاب مردم راه میروید هی کشورمان کشورمان هم میکنید .
حدود ۲۱ روز پیش saeed2005 در مورد «این خبر» گفت: ۵۲ موافق
خوبه که کیروش باشخصیته ٬ تو دماغی حرف نمیزنه و مهمتر اینکه مواد هم نمیزنه یعنی مافنگی نیست و یک مربی بنام و با شخصیت است. و جواب لات و لوت ها از جمله تسنیم که همه روزه پس از اعزام تیم ملی تخریب روحیه فقط در جهت شکست تیم ملی میکند را هم در شأن خود نمیبیند. دوستان من می بینیم که این لجن پراکنی هر زوز از قول یک بازنشسته عقده ای یا مافنگی ٬ یا یک فوتبالیست ۴۰- ۵۰ سال پیش صحبت های بیربطی را کزارش میکند «توضیح واضحات و شر و ور »