جمعه، ۶ مرداد ۱۳۹۶ (28 Jul 2017)، ساعت ۹:۱۳ (به وقت ایران)

صفحه شخصی: saeed2005

تیم محبوب در لیگ برتر: فعلاً انتخاب نشده

مشارکت:

شروع: ۲۰ مهر ۱۳۹۳ (حدود ۳۴ ماه پیش)
لینک‌ها: ۰
عکس‌ها: ۰
ویدیوها: ۰
نظرات: ۲۶۶ (میانگین موافقان: ۲۰ نفر)
اعتبار پیش‌بینی: ۱۰۰۰

رأی دریافتی:

۰ ۰ ۰


پرطرفدارترین نظرات ارسالی در سه‌ماهه اخیر:

حدود ۱۹ روز پیش saeed2005 در مورد «این خبر» گفت: ۱۰۰ موافق
منهم فکر نمکنم که نمازی اینقدر مثل بعض ها خاله زنک باشد . تا اونجا که میدونم نمازی فرد مودبی است.
حدود ۲۱ روز پیش saeed2005 در مورد «این خبر» گفت: ۹۳ موافق
تو لازم نکرده از طرف مروم حرف بزنی همه ترا میشناسند . هی هم نگو فیلم دارم اگر نیاز شد منتشر میکنم . برو منتشر کن البت آب رو بریز اونجایی که میسوزه. ضمنا مثلا تو مردی ؟٬ دکتری ؟ پس چرا ینقدر خاله زنک هستی بابا خجالت نمیکشی ؟ دوباره حرفهایت را مرور کن درست مثل خاله باجی ها شده ای من نمیدانم کجا تو ذکتر شده ای شکی نیست که آنرا هم با آشتاران بازی تصاحب کرده ای. رفتار و منش و شخصیتت که بیشتر به آدمهای روانی میخورد بازم خدا پدر kyroushیامرزد که بهت گفته جادوگر ..
حدود ۱۹ روز پیش saeed2005 در مورد «این ویدیو» گفت: ۸۹ موافق
این دریدگیها و بی چاک و دهن بودن مایلی کهن از آنجا ناشی میشود که به تایید خودش ( که ویدیو هایش هم موجود است) سر سفره پدربزرگ نشده و این امر بنا بر قوانین روان شناختی اثرات روانی مخربی را در وی برجای گذاشته که نمونه های بارز آن کتک کاریهاری لات منشانه که بارها در این سن وسال اورا روانه زندان کرده. البته این افتخاری (مجری ورزشی) هم بار اولش نیست که اینگونه پرده دریهارا موجب میشود و معلوم نیست مدیر شبکه مزبور چرا اجازه ایجادچنین تنشی را باو داده است.
حدود ۱ ماه پیش saeed2005 در مورد «این خبر» گفت: ۸۰ موافق
احسن به نویسنده این متن. بسیار جالب واتمام حجت برمخالفان و حسودان تیم ملی کشورمان است. « ازجمله برانکو که در پشت باشگاه و طرفداران پرسپولیس سنگر نگیرد تا موش بدواند مثل اردوی قبلی» .
حدود ۱۹ روز پیش saeed2005 در مورد «این خبر» گفت: ۷۱ موافق
بقول دوستان در کامنت ها با گل پاس دایی و آنهم تک به تک یک لگدی بتوپ زدی و الان درست ۲۰ سال است که با آشتاران بازیهایت نونش را میخوری دیگه از طرف مردم حرف نزن. بما چه که غزالی هر پخی که هستی برای ما شعار نده. حالا خیابانی جو گیر شد و کلمه غزال را که یک حیوان وحشی است بتو بی عقل نسبت داد حالا تو طلبکار از فوتبال مملکت شده ای٬برو عاقل باش دیگر سن شما بالا است اینقدر جلف بودن نشانه سفاهت است.