یکشنبه، ۳ بهمن ۱۳۹۵ (22 Jan 2017)، ساعت ۲۳:۵۵ (به وقت ایران)

صفحه شخصی: saeed2005

تیم محبوب در لیگ برتر: فعلاً انتخاب نشده

مشارکت:

شروع: ۲۰ مهر ۱۳۹۳ (حدود ۲۷ ماه پیش)
لینک‌ها: ۰
عکس‌ها: ۰
ویدیوها: ۰
نظرات: ۱۵۵ (میانگین موافقان: ۱۸ نفر)
اعتبار پیش‌بینی: ۱۰۰۰

رأی دریافتی:

۰ ۰ ۰


پرطرفدارترین نظرات ارسالی در سه‌ماهه اخیر:

حدود ۱۷ روز پیش saeed2005 در مورد «این ویدیو» گفت: ۱۳۹ موافق
شما خودت و همان دکتر ذوالفقارت اگر عرضه داشتید که نیازی به مربی خارجی نبود خودتانهم بهتر از میدانید زیرا هرجفت شما در تیم ملی مربی بودید مگر جز این است که با شرمندگی کنار رفتید. مگر یادت رفته وقتیکه از سرمربیگریت در تیم ملی اولین بار بیرونت کردند مردم چه فحش هایی بهت دادند ماکه یادمان نرفته پس در حد خودت حرف بزن کیروش در مقایسه با تو + دکتر ذوالفقار جانت یک قیاس مع الفارق است. اما مگر ازو میروید.
حدود ۹ روز پیش saeed2005 در مورد «این خبر» گفت: ۹۹ موافق
کیروش عاقل تر از این است کاری که مغقول و عرف حرفه ای بین المللی نیست ا انجام دهد. بلوای قبلی و درب و داغون کردن تیم ملی میسر نشد حالا این روزنامه نگاران در پی سناریو جدیدی هستند. باید دانست که ظراحی این سناریو هااز کجا بر علیه تیم ملی و مردم از سر چشمه میگیرند؟
حدود ۳ ماه پیش saeed2005 در مورد «این خبر» گفت: ۷۳ موافق
عابدینی بااین سن و سالش با ید برود در منزل بنشیند و بداند که فوتبال مال جوانان است و بس . و این بعهده رئیس فدراسیون آقای تاج است که این تسیهلات راسریعا هموار سازد.چون آدم عاقل ۲ بار ازیک سوراخ گزیده نمیشود.
حدود ۳ ماه پیش saeed2005 در مورد «این خبر» گفت: ۷۱ موافق
مرسی دوستان عزیزم پاسخ ها بقدری روشن؛ واضح و توصیف حقایق کرده اید که واقعا چیزی برای ما جا نمانده ضمن تاییدهمه مطالب بالا از همه دوستان قدر شناسی منمایم.
حدود ۱۷ روز پیش saeed2005 در مورد «این خبر» گفت: ۷۰ موافق
مرسی اقای کیروش. جواب بسیار منطقی در مقابل افاضات خاله خانوم برانکو بوده . حال نگاه کنید که برانکو چگونه به عسل خوری خواهد افتاد.