ارنستو والورده تیمش را آماده جشن گرفتن برای دوگانه قهرمانی در فصل جاری فوتبال اسپانیا می‎‌بیند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، ارنستو والورده در کنفرانس خبری پیش از فینال جام حذفی اسپانیا مقابل والنسیا تیم خودش را آماده قهرمانی دانست.

سرمربی تیم فوتبال بارسلونا در این باره گفت: این بازی اهمیت فوق‌العاده زیادی برای ما دارد، چون در صورت پیروزی دوگانه داخلی را فتح کرده‌ایم. برای جام بردن اینجا هستیم. مسیر ما تا رسیدن به این فینال آسان نبوده است. از ژانویه تقویم‌مان فشرده بوده و باید چند بار عقب‌ماندگی را در بازی برگشت جبران می‌کردیم. والنسیا فصل لالیگا را در فرم فوق‌العاده‌ای تمام کرده و در مجموع فصل بسیار خوبی داشته است. امسال هیچ‌کدام از ما نتوانستیم دیگری را شکست دهیم. اجازه دهید ببینیم کدام یک این نوار تساوی را پاره می‌کند!

سرمربی بارسلونا در ادامه افزود: وقتی باخت سنگینی متحمل می‌شوید، این حجم از ناراحتی و افسردگی عادی است. با این حال شما نمی‌توانید تا ابد به بازی با لیورپول فکر کنید و بقیه زندگی را فراموش کنید. اکنون شانس بردن یک جام داریم و نیازی نیست دوباره به اتفاقی که در لیورپول افتاد، فکر کنیم. امیدوارم آن باخت در آینده به کمک ما بیاید. باید با تمام توان به میدان برویم.

«تنها تمرکزم روی پیروزی است و بقیه داستان را نمی‌دانم.»، وی با بیان این جمله خاطر نشان کرد: مربی هر روز با آینده‌اش بازی می‌کند و همیشه در معرض اخراج قرار دارد. فرصت برای دومین دوگانه متوالی از نظر من فرصتی باورنکردنی است. چیزی که بیشترین انگیزه را می‌دهد، عوض کردن روحیه هواداران پس از یک ناامیدی بزرگ آن هم با کسب یک جام است. باید سال به سال به خودتان انگیزه بردن بدهید.

فوتبال جهان| اعتراف پیکه درباره باخت سنگین بارسلونا مقابل لیورپول

این خبر حدود ۴ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.