درگیری هواداران پرسپولیس و سپاهان حاضر در ورزشگاه آزادی و پرتاب سنگ به سمت یکدیگر باعث مصدومیت تعدادی از تماشاگران شد.

به گزارش خبرنگار مهر دیدار تیم‌های پرسپولیس و سپاهان اصفهان در حالی از ساعت ۲۰:۱۵ در ورزشگاه آزادی برگزار می‌شود که قبل از شروع بازی، درگیری شدیدی بین هواداران دو تیم رخ داد.

هواداران سپاهان که تعداد آنها به ۵ هزار نفر می‌رسید با حدود ۷۰ هزار هوادار پرسپولیس حاضر در ورزشگاه آزادی، درگیری لفظی پیدا کردند. شعارهای تند هواداران دو تیم باعث شد تا کار به پرتاب سنگ بکشد؛ سنگ‌هایی که مشخص نیست از کجا به داخل استادیوم آورده شده است.

سنگ پرانی‌های هواداران هر دو تیم باعث شد تعدادی از هواداران پرسپولیس و سپاهان اصفهان دچار خونریزی در ناحیه سر شوند. اتفاق تلخی که ورود نیروهای یگان ویژه را به همراه داشت که باعث درگیری فیزیکی بین آنها شد.

درحالی‌که حدود یک ساعت تا شروع دیدار باقی مانده است، به دلیل تکمیل شدن ورزشگاه آزادی، کلیه درب‌ها با هماهنگی عوامل انتظامی و مسئولان ورزشگاه، بسته شد و تنها تماشاگرانی که در مجموعه حضور دارند، می‌توانند به استادیوم وارد شوند.

تعداد بی‌شماری از هواداران بیرون از ورزشگاه، پشت درب‌ها مانده و مسئولان انتظامی از آنها می‌خواهند زودتر به خانه‌هایشان بازگردند تا بتوانند این دیدار را از طریق گیرنده‌های خود تماشا کنند.

دیدار دو تیم پرسپولیس و سپاهان اصفهان از ساعت ۲۰:۱۵ در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد.

این خبر حدود ۱ سال پیش فرستاده شده است.
نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۱۶ )