هفته بیست و سوم رقابت‌های فوتبال لیگ برتر با دو بازی آغاز می‌شود که در این بازی‌ها سپیدرود و سایپا میزبان پیکان و نساجی هستند.

به گزارش خبرنگار مهر، هفته بیست و سوم رقابت‌های لیگ برتر از روز پنجشنبه و با انجام دو بازی به صورت همزمان آغاز می‌شود که در این بازی‌ها سپیدرود میزبان پیکان است و سایپا در خانه از نساجی پذیرایی می‌کند.

سپیدرود یکی از دو تیم پایین جدول است که بازی به بازی شانسش برای بقا در لیگ برتر کمتر می‌شود. بین این تیم و نفت مسجد سلیمان ۵ امتیاز فاصله افتاده است و سرخ پوشان شهر باران با دست نشان آخرین تلاش‌های خود را برای کم کردن این فاصله انجام می‌دهند.

محمد غلامی و حسین ابراهیمی هر کدام با ۳ گل بهترین گلزنان سپیدرود هستند که حسین ابراهیمی به دلیل آسیب دیدگی این بازی را از دست داده است.

سپیدرود حتی در صورت پیروزی هم از جایگاه پانزدهم جدول بالاتر نخواهد آمد اما در صورت شکست یا تساوی امیدهای آنها برای بقا در لیگ برتر کمرنگ‌تر خواهد شد.

در حالی که پیکان یکی از تیم‌های صنعتی تهران در شمال کشور میهمان سپیدرود است، دیگر تیم شمالی کشور که نساجی باشد در تهران میهمان یکی دیگر از تیم‌های صنعتی تهران است.

سایپا که شرایط نسبتاً خوبی در جدول دارد و در رده ششم قرار گرفته است، در حالی از نساجی میزبانی می‌کند که این تیم شمالی با توجه به شرایطی که دارد به رده‌های بالاتر جدول چشم دوخته است.

سایپا با ۲۶ امتیاز در رده ششم جدول قرار دارد و نساجی با ۲۳ امتیاز در رده یازدهم ایستاده است.

هر دو دیدار امروز از ساعت ۱۷:۴۵ آغاز می‌شود.

این خبر حدود ۴ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.