تبریز- سرمربی تیم فوتبال ماشین سازی تبریز گفت: می خواهیم در ماشین سازی ستاره پرور باشیم و در پایان فصل ستاره‌های خوبی به فوتبال تبریز و ایران معرفی کنیم.

به گزارش خبرنگار مهر، محمدرضا مهاجری عصر امروز پنج شنبه در نشست خبری قبل از بازی ماشین سازی تبریز مقابل پیکان اظهار داشت: تراکتور و ماشین‌ سازی تبریز دو تیم جدا از هم هستند ولی تلاش می کنیم بازیکنان خوب و ستاره های جدید به فوتبال آذربایجان معرفی کنیم.

وی با اشاره به اینکه کنعانی زادگان را در ماشین سازی احیا کرد، افزود: کنعانی ‌زادگان داشت در فوتبال ما فراموش می‌ شد ولی او را احیا کردیم و به تیم ملی رساندیم و این بازیکن واقعا در جام ملت‌ های آسیا عملکرد خوبی داشت.

مهاجری با اشاره به اینکه شاگردان تیمش فعل خواستن را خوب صرف کردند، ادامه داد: روند رو به رشدمان را در نیم فصل دوم ادامه خواهیم داد.

سرمربی تیم فوتبال ماشین سازی با اشاره به اینکه بازی با پیکان ۶ امتیازی است، گفت: تیم پیکان در هفته ‌های اخیر نتایج خوبی کسب نکرده ولی در بازی با سپاهان عملکرد خوبی داشت. آنها در بازی با سپاهان موفق شده بودند در دقایقی حریف را تحت فشار قرار دهند.

وی با بیان اینکه پیکان مربی با تفکری به نام فرکی دارد، گفت: اجرای تفکرات او در پیکان احتیاج به زمان دارد و ما سعی داریم از این زمان به خوبی استفاده کنیم و مقابل این تیم پیروز شویم.

مهاجری با اشاره به اینکه در بازی فردا تیمش برابر پیکان کار سختی دارد، گفت: پیکان می‌ خواهد خود را از فشار آزاد کند و هر طور که شده، نمی‌ خواهد ببازد. همچنین حضور فرکی کار ما را سخت می کند که البته همه این موارد به ما انگیزه می‌ دهد تا با قدرت بیشتری به میدان برویم.

سرمربی تیم فوتبال ماشین سازی با اشاره به اینکه بازیکنان تیمش راه خود را پیدا کرده اند، گفت: هیچ چیز نمی‌تواند برای صرف کردن فعل خواستنشان محدودیت ایجاد کند. همه می‌دانیم که در ادامه مسابقات چه بازی‌های سختی را پیش رو داریم.

مهاجری با تاکید بر اینکه تیمش در بازی های گذشته خوب کار کرده است، افزود: در بازی ‌های گذشته ۷ امتیاز کسب کرده‌ایم که اگر دو امتیاز بازی با سپیدرود را هم از دست نمی ‌دادیم الان جمع امتیازاتمان در نیم فصل دوم ۹ امتیاز بود.

وی گفت: بازیکن ما در لحظات آخر بازی به جای اینکه توپ را به جلو می‌فرستاد، عقب زد و ۲ امتیاز را به راحتی از دست دادیم به هر حال فوتبال همین است و این موارد در آن اتفاق می‌افتد.

وی با تاکید بر اینکه تیمش در نیم فصل دوم توانسته از انتهای جدول و از رقابت با استقلال خوزستان و سپیدرود خارج شود، گفت: ما موفق شده ایم رقبای جدیدی در رتبه‌ های بالاتر جدول پیدا کنیم. امیدواریم بتوانیم در جایگاه‌های بالا جدول نیز موفق باشیم.

مهاجری با بیان اینکه ماشین‌ سازی باید بهترین تیم نیم‌ فصل دوم باشد، ادامه داد: در نیم فصل اول خوب نبودیم ولی در نیم فصل دوم خوب کار کردیم و باید این روند را ادامه دهیم.

وی در پایان با دعوت از هواداران تیمش برای حضور در ورزشگاه گفت: حضور آنها به ما انرژی و انگیزه بالایی می دهد. امیدوارم با کمک هواداران بتوانیم فردا بازی خوبی به نمایش بگذاریم و پیروز شویم.

گفتنی است شاگردان رضا مهاجری در شرایطی فردا چهارمین بازی خود در نیم فصل دوم را مقابل پیکان تهران انجام می دهند که در شروع نیم فصل عملکرد خیلی خوبی داشتند و از ۳ مسابقه قبلی ۷ امتیاز به دست آوردند. ماشین سازان استقلال خوزستان و نفت آبادان را برده اند و با سپیدرود در دقایق پایانی مساوی کردند تا ۷ امتیاز به دست بیاورند و در نیم فصل دوم بدون شکست بمانند.

دیدار ماشین سازی و پیکان ساعت ۱۵:۳۰ روز جمعه در ورزشگاه بنیان دیزل تبریز برگزار می شود.

این خبر حدود ۴ ماه پیش فرستاده شده است.
نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۲ )