سردار آزمون، مهاجم تیم ملی فوتبال کشورمان می‌گوید که آرزوی همه بازیکنان موفقیت تیم ملی در جام ملت‌های آسیاست.

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، سردار آزمون در مورد دیدار با ونزوئلا گفت: تیم ونزوئلا تیم خوبی بود و بازیکنان بسیار خوب و با تکنیکی داشت. بازیکنانی که هم در اروپا و هم در آمریکا در تیم‌های خوب بازی می‌کنند و تیم بسیار جنگنده‌ای داشتند. ما می‌توانستیم از موقعیت‌های بهترین استفاده را انجام دهیم، اما این اتفاق نیافتاد و ما باید در این بخش بیشتر کار کنیم تا بتوانیم در جام ملت‌ها با تقویت این بخش بتوانیم موفق‌تر عمل کنیم.

وی در مورد موقعیت گلی که داشت و دروازه‌بان ونزوئلا آن را به خوبی مهار کرد، اظهار داشت: بله. موقعیت خوبی بود و البته این دروازه‌بان موقعیت گل و ضربه کریم انصاریفرد را هم به خوبی دریافت کرد. همچنین مهدی طارمی هم چند حرکت و موقعیت خوب داشت که دروازه‌بان موفق به گرفتن آن شد و به نظرم این تیم دروازه‌بان بسیار خوبی داشت.

مهاجم تیم ملی فوتبال کشورمان در مورد عملکرد تیم ملی در این دیدار خاطرنشان کرد: ما باید با تیم‌های خوب بازی کنیم. البته همین ونزوئلا هم تیم بسیار خوبی بود. ما باید با تیم‌های سطح بالا بازی کنیم تا اعتماد به نفس تیم بالا برود. همه ما در حال حاضر یک آرزو داریم و آن هم موفقیت در جام ملت‌هاست که امیدوارم به کمک همه به آن دست پیدا کنیم.

آزمون در میان ۱۲ جنگجوی برتر لیگ برتر روسیه

این خبر حدود ۶ ماه پیش فرستاده شده است.
نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۴ )