سعید فتاحی گفت: سازمان لیگ تمایل داشته است که استقلال هم به مرحله نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان آسیا صعود کند تا در این مرحله شاهد دربی باشیم.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری تسنیم از قائم‌شهر، سعید فتاحی در حاشیه دیدار تیم‌های نساجی مازندران و استقلال، در مورد درخواست باشگاه پرسپولیس مبنی بر تغییر زمان دیدار این تیم مقابل استقلال اظهار داشت: درخواستی از باشگاه پرسپولیس به ما نرسیده است. ما با مسئولان این باشگاه صحبت و دیدارهای بعدی آنها را هم بررسی کردیم. دوست داشتیم استقلال هم به مرحله نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان صعود کند تا در این مرحله دربی داشته باشیم که این اتفاق رخ نداد. ما مشکلی از این بابت نداریم.

وی ادامه داد: چون دیدار رفت پرسپولیس مقابل السد روز دهم مهر برگزار می‌شود، پنجم مهر را که یک روز پنجشنبه است، به‌عنوان روز برگزاری دربی تعیین کردیم، این در حالی است که مطابق قاعده باید دربی را در روز جمعه می‌گذاشتیم تا تماشاگران بیشتری به ورزشگاه بیایند.

رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال درباره انتخاب داور دربی ۸۸ نیز تصریح کرد: این سؤال را از کمیته داوران بپرسید.

فتاحی از تماشاگران قائم‌شهری تشکر کرد و گفت: آنها واقعاً از اول بازی تا آخر تیم‌شان را تشویق کردند و می‌توانند برای کل کشور الگو باشند.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا تماشای مسابقه توسط تماشاگران از اطراف ورزشگاه ایراد دارد یا خیر، خاطرنشان کرد: نه ایرادی ندارد، اما چون ورزشگاه فنس ندارد، مشکل‌ساز است. باید یک مقدار به قانون احترام بگزاریم. ما باید مقابل خانه مردم که نزدیک ورزشگاه است، فنس بکشیم و امنیت ورزشگاه را برقرار کنیم. ما از آن فردی که خانه‌اش کنار زمین بازی بود، خواهش کردیم که بیاید در VIP ورزشگاه بازی را تماشا کند که نیامد. خدای ناکرده اگر اتفاقی بیفتد، کسی نمی‌پرسد چرا این اتفاق افتاده است. ورزشگاه باید محصور باشد. آنجا باید فنس بگذارند و آن آقا هرجا که دوست داشت، بنشیند.

مسئول برگزاری مسابقات سازمان لیگ فوتبال درباره مشکلات خروج بازیکنان از زمین مسابقه هم گفت: ما فقط به‌احترام مردم خوب قائم‌شهر مجوز دادیم که بازی برگزار شود. واقعاً اگر مردم کمک نمی‌کردند، شاید اتفاقات بدی می‌افتاد. ما نامه زدیم و از مسئولان خواهش کردیم که مشکل رختکن‌ها و جایگاه‌های ورود و خروج بازیکنان را حل کنند و در نهایت مشکلات حل شود.

این خبر حدود ۸ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.