معاون ورزشی باشگاه استقلال به شرایط میزبانی موجود برای دیدار با پارس جم اعتراض کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر، علی خطیر در خصوص میزبانی جم از استقلال گفت: ضمن احترام برای باشگاه پارس جم، باید بگویم شرایط میزبانی برای این دیدار اصلا مطلوب و در استانداردهای لیگ برتر نبود. بازی ما انجام شده و به پایان رسیده و استقلال تا فصل آینده به شهر جم سفری نخواهد داشت اما این صحبت ما برای سایر باشگاه هایی است که می‌خواهند به شهر جم سفر کنند زیرا به هیچ وجه شرایط میزبانی نزدیک به استانداردهای لیگ برتر هم نیست.

وی افزود: من نمی دانم در شهر جم هتل خوب و با امکانات وجود دارد یا خیر. اگر هست که چرا به استقلال ندادند و گفتند تیم باید در عسلویه ساکن شود. اگر هم هتل خوب و مناسب وجود ندارد، که خلاف استانداردهاست. استقلال برای این مسابقه به ناچار در شهر عسلویه ساکن شد. سرمربی استقلال به خاطر احترام به مردم جم و رسانه‌ها، پس از ورود تیم به عسلویه، حدود یک ساعت و نیم با ماشین در راه بود تا برای کنفرانس به شهر جم رسید و یک ساعت و نیم هم در مسیر برگشت بود و طبیعی است که از تیم خود دور بود. سرپرست تیم هم چنین شرایطی برای جلسه هماهنگی داشت.

معاون ورزشی باشگاه استقلال اظهار داشت: روز بازی هم تیم استقلال یک ساعت و نیم با اتوبوس در راه بود تا از عسلویه به جم برسد. طبق قانون، همه تیم ها یک ساعت و نیم قبل بازی هم باید در رختکن باشند و این یعنی استقلال ۳ ساعت قبل بازی هتل را ترک کرد. یک ساعت و نیم در جاده بودن در هوای گرم و مسیر پر پیچ و خم قبل از بازی، برای هر تیمی مضر است و یک سفر محسوب می شود. این شرایط به هیچ وجه مطلوب و استاندارد نیست و تیم های میهمان تیم پارس جنوبی از این شرایط گله مند هستند. درخواست ما از سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال این است که فکری برای این مساله بکنند. اگر قرار است بازی در شهر جم برگزار شود، پس طبق قانون این شهر باید هتل مناسب و فرودگاه داشته باشد نه این که یک ساعت و نیم با فرودگاه و هتل فاصله داشته باشد. این موضوع برای تیم های میهمان مشکل آفرین است. ما این صحبت ها را قبل از بازی مطرح نکردیم تا در مسابقه اثری نگذارد اما حالا که بازی انجام شده، زمان اعلام این مسایل است و امیدواریم برای حل این مشکلات مهم، تصمیمی اتخاذ گردد به طوری که شرایط و امکانات بازی برای دو تیم میزبان و میهمان یکسان باشد.

این خبر حدود ۱ سال پیش فرستاده شده است.
نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۱ )