دروازه‌بان تیم‌ملی فوتسال می‌گوید از قدیم طرفدار احمدرضا عابدزاده بوده است.

به گزارشخبرگزاری خبرآنلاین؛فرزانه توسلی، دروازه‌بان تیم‌ملی فوتسال بانوان بازیکنی بی‌نظیراست. او در سال‌های گذشته در موفقیت‌های تیم‌ملی نقش پررنگی داشته است.توسلی در قهرمانیاخیر بانوان ایرانی، عملکرد فوق ‌العاده‌ای داشت و در همان بازی فینال چندین بار مقابلمهاجم‌های حریف ایستاد. عملکرد او به شکلی بود که حتی مظفر سرمربی تیم او را یکی ازبهترین بازیکنان آسیا خواند.توسلی اخیرا هم به برنامه خندوانه رفت و جناب‌خان او راعقاب آسیا خواند.

خانم توسلی اولاز همه درباره موفقیت تیم صحبت کنید. این تیم قرار است در آینده به کجا برسد؟

ما تیم خوبیداریم و فکر می‌کنم اگر درست حمایت شویم، دست به کارهای بزرگی در آینده می‌زنیم.فوتسال بانوان حتی می‎تواند در جهان روی سکو برود. اگر مورد حمایت قرار بگیریم، بهاین هدف می‌رسیم. آخرین بار که به مسابقات جهانی رفتیم واقعا شرایط بد بود. خستهرسیدیم و کلا نفهمیدیم مسابقات چه شد. با این حال عملکرد بدی نداشتیم. این بار اگربرویم حرف‌های زیادی برای گفتن خواهیم داشت.

شما چه توقعی بعداز موفقیت‌های اخیر دارید؟

توقع خاصی نداریمجز اینکه به ما توجه شود. مسئولان نگاه جدی‌تری داشته باشند و از تیم حمایت کنند.طوری نباشد که رسانه‌ها هم فقط مدتی به ما توجه داشته باشند. خواسته ما این است؛بهاندازه‌ای که به تیم آقایان توجه می‌کنند به تیم ما هم توجه شود.

به برنامهخندوانه هم رفتید و مقابل رامبد جوان و جناب‌خان نشستید.

بله، خیلی اتفاقخوبی بود. همراه با تعدادی از بچه‌های تیم به خندوانه رفتیم و یک روز خیلی عالیداشتیم.

جناب‌خان هم کهشما را عقاب آسیا خواند.

عقاب آسیا که فقطیکی است و او هم احمدرضا عابدزاده است. من از قدیم طرفدار آقای عابدزاده بودم و بازی‌هایاو را دنبال می‌کردم. برای هم نسل‌های من او محبوب‌ترین بود. واقعا فکر نمی‌کردمیک روز لقبی که مردم به عابدزاده داده‌اند یکی به من بدهد. از جناب‌خان خیلیممنونم. او به من لطف زیادی داشت ولی این لقب برای آقای عابدزاده است و همیشه همبرای اوست.

شما هم فوقالعاده بودید و به همین خاطر قطعا آقای عابدزاده هم باید از این مسئله استقبالکند.

من به آقایعابدزاده علاقه زیادی دارم و او برای ما کلی خاطره خوب درست کرد. امیدوارم همیشهسالم و سلامت باشد. کاری که آقای عابدزاده در فوتبال ما کرد، واقعا تکرار شدنینیست. وقتی جناب خان به من گفت عقاب آسیا واقعا احساس افتخار کردم و جا خوردم.امیدوارم بتوانم در آینده باز هم بازی‌های درخشانی برای تیم‌ملی کشورم انجام دهم.

این خبر حدود ۱ سال پیش فرستاده شده است.
نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۲ )