دروازه‌بان تیم فوتبال پرسپولیس اعتقاد دارد که گروه تیمش در لیگ قهرمانان آسیا گروه مرگ است.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، علیرضا بیرانوند در حاشیه تمرین امروز (سه‌شنبه) پرسپولیس در خصوص بازی برگشت برابر الوصل امارات در لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: پس از برتری در دیدار رفت توانستیم به شرایط روحی - روانی قبل برگردیم. یک جلسه ریکاوری و یک جلسه هم استراحت کردیم. امروز سر و حال تمرین را پشت سر گذاشته و به غیر از شایان مسلح بازیکن مصدومی نداریم. امیدوارم با روحیه‌ای که بازیکنان دارند، بتوانیم حریف را شکست دهیم و به دور بعد صعود کنیم.

وی در مورد اینکه گفته می‌شود الوصل تیم ضعیفی بود، تصریح کرد: ما تیم ضعیفی نداریم. می‌گویند گروه استقلال، گروه مرگ است، اما گروه ما مرگ است، چرا که ۳ تیم ۶ امتیاز دارند. اگر گروه ما سخت نبود، باید با اختلاف سه، چهار امتیاز بالاتر از تیم‌های دیگر بودیم. الریان قطر، الهلال عربستان و العین امارات در گروهی که استقلال صدرنشین است، دو، سه امتیاز دارند. به قول برانکو، الوصل سه، چهار بازیکن خوبش را در اختیار نداشت. کاپیتان آنها به ایران نیامد، هافبک‌های چپ و راست خودشان را هم نداشتند. این تیم در بازی رفت، هر وقت اراده می‌کرد، فشار می‌آورد. بنابراین، بازی سختی در امارات داریم. سرمربی الوصل می‌گوید از گروه‌ صعود می‌کنند، پس تیم قوی دارند. ما باید در زمین حریف یک امتیاز را نگه داریم و سپس آن را تبدیل به ۳ امتیاز کنیم.

دروازه‌بان تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص ناداوری بازی استقلال برابر العین و اینکه ممکن است برای پرسپولیس هم مشابه آن رخ دهد، گفت: راستش را بخواهید، واقعا از ناداوری بازی استقلال ناراحت شدم. خواستم در صفحه شخصی‌ام عکس العمل نشان دهم، اما گفتم شاید هواداران پرسپولیس که حساس هستند، ناراحت شوند. استقلال در این بازی فوق العاده بود و باید با همان ۲ گل العین را می‌برد. داور بازی عذرخواهی هم کرده، اما قضاوت او چیز عجیبی بود. احساس کردم داور مالزیایی طوری قضاوت کرد که شاید آخرین داوری کل فوتبالش باشد. او در آمد خودش را با این داوری در آورد و سر استقلال را برید.

بیرانوند خاطرنشان کرد: صد درصد ممکن است برای پرسپولیس هم نوع داوری‌ها اتفاق بیفتد. سال گذشته در تهران برابر الریان قطر، خودم علی علیپور پاس گل دادم، اما داور پنالتی را نگرفت. دو، سه موقعیت دیگر هم بود که داور نگرفت. امیدوارم دیگر این اتفاقات تکرار نشود.

این خبر حدود ۹ ماه پیش فرستاده شده است.
نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۳ )