صفحه شخصی: arya1985


تیم محبوب در لیگ برتر: استقلال

مشارکت:

شروع: ۲۷ آبان ۱۳۹۱ (حدود ۸ سال پیش)
لینک‌ها: ۱ (ببینید)
عکس‌ها: ۰
ویدیوها: ۰
نظرات: ۱۶۹۵ (میانگین موافقان: ۱۳ نفر)
اعتبار پیش‌بینی: ۱۰۰۰

رأی دریافتی:

۱ ۰ ۱


پرطرفدارترین نظرات ارسالی در سه‌ماهه اخیر:

حدود ۳ ماه پیش arya1985 در مورد «این خبر» گفت: ۱۰۶ موافق
علیرضا جان برای اینکه حواسها رو از همون میلیاردها دلار که می خورن پرت کنن باید یه همچین چرت و پرتهایی پخش کنن، آخوند روشش اینه!
حدود ۱ ماه پیش arya1985 در مورد «این خبر» گفت: ۸۵ موافق
دم حضرت معصومه گرم، میگم چطوره بجای این همه مربی خارجی پرخرج و داخلی بی سواد همین حضرت رو بیاریم حتما صعود می کنیم. وقتی از یا بازیکن افت کرده و داغون شده یه بازیکن سرحال خوب تحویل داد اونم یک ساعته ببین وقتی قراردادی و دائمی بشه چیکار می کنه. تازه مشکل بانوان در فوتبال مون هم حل می شه و برای اولین بار یه زن مربی تیم مردهای دنیا می شه!
حدود ۳ ماه پیش arya1985 در مورد «این خبر» گفت: ۶۶ موافق
چرکتر از این آدم دزد و هوچیگر و بسیجی خودشه، چقدر یه آدم باید نچسب و چندش باشه تا بشه محمدعلی دزده!
حدود ۳ ماه پیش arya1985 در مورد «این خبر» گفت: ۵۹ موافق
بی‌شعور بسیجی درصورت صعود به نیمه نهایی تیم و مربی پاداش جداگانه دارن و کی‌روش که هیچی ولی همون تاج هرچند یه بسیجی مثل توعه مطمئن باش حداقل از توعه بی‌شعور شعورش بیشتره و از این قراردادها زیاد امضا کرده. ضمنا برای خراب کردن کسی که این چند روز بدجوری قهوه ای کرده شما و رییسهاتون رو باید بیشتر کار کنی و دروغهای بهتری بنویسی که کمتر قهوه ای بشی، هرچند خوک‌ها از قهوه ای شدن لذت می برن!
حدود ۳ ماه پیش arya1985 در مورد «این خبر» گفت: ۴۶ موافق
حقیقتا آدم بالا می یاره از این همه وقاحت و کثافت و پررویی که با تمام کثافات فاضلاب‌های انسانی در موجوداتی به نام بسیجی جمع شده. اگر ادبیات کی‌روش چاله میدانی هست ادبیات شما فقط ولایی-فاضلابی هست و بس. درصورت درست بودن این ادعا مطمئن باش که مردم ایران حرفشان این است که ای کاش به جای ده درصد اضافه کل پول را به اضافه ی بودجه ی کل فدراسیون را می گرفت مگر غیر از این است که اگر اینکار را نمی کرد همان ده درصد هم به شکم فاضلابی شما حرامیان ولایت وقیح میرفت؟ 10 درصد اضافه تر در برابر بهترین نتایج تاریخ فوتبال ایران در جام جهانی، در برابر 8 سال شاد کردن و دادن غرور به ملتی که 40 سال شما حرامیان ولایت وقیح در تمامی زمینه ها برایش جز حقارت، فقر، بدبختی، عزا و آبروریزی کار دیگری نکردید کمترین پاداش ممکن است. این نوشته به قدری حقیر، کثیف و وقیحانه ست که قطعا فقط و فقط از فاضلاب کله ی وقیح، حقیر و کثیف یک حرامی ولایت وقیح بر می آید و بس. در آخر از تمام حرفای مشمئزکننده و کثیفی که در پاسخ به سیلی محکمی که خوردید نوشتید خنده دار ترینش بخش ویروس‌هایی که پشت سر شما هستند و پاسخ احمقانه و ناشی از سوزش شما ست. دوست حرامی من، منظور کی‌روش دزدان و حرامی های فدراسیون نشین نبود و خودتان هم خوب می دانید که منظورشان سپاه حرامیان ولایت وقیح و ویروس‌های سپاهی ولایی و در راس آن ویروس اعظم ولی وقیح حمام منصوری شما ست.