لینک‌های ارسالی توسط کاربران فوتبالی‌ترین فرستاده می‌شوند و محتوای آنها الزاماً بیانگر دیدگاه مدیریت فوتبالی‌ترین نمی‌باشد. چنانچه لینکی را در تضاد با قوانین سایت می‌دانید، لطفاً به ما اطلاع دهید.
استقلال و پرسپولیس هم رده معادن طلا!
دنیزلی: بازی ۴ بر یك را هم برگردانده‌ام با الماس‌هایی مثل کریـمی باید پیروز می‌شدیم
ترویج علنی وعده , دروغ و دغل بازی توسط استاد مسلم این حوزه و توصیه آن به دیگران. علی فتح الله زاده از پدیده های مدیریتی جمهوری اسلامی ولایت فقیه است . اگر عدالت برقرار بود ,نهایتا باید مدیر ثبت احوال قصبه خود در خوی می گردید . به برکت انقلاب پابرهنگان , که فامیل بازی و پارتی بازی جزئی لاینفک از آن است به مدیریت یکی از تیم های پرطرفدار تهران رسید و به مانند زالو مدت مدیدی بر اریکه قدرت تکیه زد . از شاهکارهای مدیریتی ایشان جذب بازیکنان با وعده پول هنگفت توسط کشیدن چک های بی محل می باشد که صابون این شاهکارهای مدیریتی در سالهای اخیر به تن بازیکنانی نظیر نکونام و تیموریان نیز مالیده شده است. جالب اینکه این مدیر بیسواد که یکی از عوامل انحطاط و هرج و مرج در فوتبال دو دهه اخیر است , در کمال وقاحت ترفند ها و شاهکارهای مدیریتی خود به صورت علنی به مدیریت جدید استقلال نیز توصیه می کند. از دیگر نمونه های شاهکار مدیریتی در دوران ایشان می توان به استخدام لیدر جهت تشویق شخص خود و چاقو کشی در تمرینات تیم نیز اشاره کرد. گرفتاری مملکت که یکی دو تا نیست.
مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس بر سر مزار اسطوره افسانه‌ای باشگاه استقلال حاضر شد.
فوتبال ایران > لیگ برتر - یحتمل امیر قلعه‌نویی این روزها مصاحبه می‌کند و به کروش می‌تازد. او دستپخت دو فصلش را حاصل تلاش‌های مافیایی و مرموزانه کروش می‌داند.
فوتبال ایران > لیگ برتر - سیدمهدی رحمتی در گفت‌وگو با خبر ورزشی ابتدا با اشاره به شکست پیکان مقابل راه‌آهن گفت: مسابقه‌ای را که می‌توانستیم با پیروزی پشت سر بگذاریم، باختیم و بنده هم به عنوان دروازه‌بان تیم در این شکست نقش داشتم و امیدوارم در بازی آینده بتوانم کمک حال تیم باشم.
فوتبال ایران > لیگ برتر - مهدی طارمی ستاره جوان پرسپولیس در نظرسنجی سایت سازمان لیگ بالاترین رأی را از سوی مردم و هواداران به خود اختصاص داده و قرار است روز دربی به عنوان جایزه یک خودروی ۳۱۵ MVMبه این بازیکن اهدا شود. هرچند طارمی گفته بود قصد مصاحبه ندارد اما به همین بهانه با او همکلام شدیم که بحث به جاهای جالبی کشیده شد. با ما و مهاجم بااخلاق و بی‌حاشیه پرسپولیس باشید تا انتهای یک مصاحبه خودمانی.
اگر برگزار می شد باید تعجب می کردیم. تا خون در رگ علی هاست جلسه برگذار نمی شود .
گل زیبای مرتضی کرمانی مقدم خاطره ویژه پرسپولیسی ها از اولین نبرد تاریخ با تیم الهلال عربستان است.
پیشکسوت فوتبال کشورمان، امروز پس از طی کردن دوره بیماری در کشور آلمان درگذشت.
معینی: ذهن قلعه‌نویی درگیر فعالیت‌های اقتصادی است
و کوته فکری ها کماکان در سال نو نیز ادامه دارد.
لیگ برتر - خوشحالیم که بهرام افشارزاده به عنوان مدیرعامل باشگاه استقلال قصد دارد فضای حاکم بر این تیم را کمی تلطیف کند. خوشحالیم که مدیرعامل استقلال به دنبال دردسر نیست و آنقدر اوضاع حساس این تیم را در لیگ چهاردهم درک می‌کند که از طرفین دعوا می‌خواهد آرامش خود را حفظ کنند.
گلزن پرسپولیس و بهترین بازیکن این تیم در جریان طلسم شکنی تاشکند در یک تصویر ماندگار تاریخ را ثبت می‌ کنند.
عضو تدارکات تیم فوتبال پرسپولیس قبل از بازی برابر بنیادکار با یک اقدام جالب توجه نگاه‌ها را به خود جلب کرد.
مهاجم لژیونر فوتبال ایران در واکنشی به صحبت‌های میلاد فخرالدینی از او خواست با تمرکز روی فوتبال خود از اظهارنظر درباره کارلوس کی‌روش خودداری کند.
کارنامه شما! ٥ سال حضور مستمر در تیم ملی, ده ها عناوین قهرمانی داخلی و خارجی با باشگاه هایتان , مرد سال فوتبال آسیا و اروپا و جهان در ٣ سال متوالی و ... آقا جان غوره نخورده مویز شدی. اول یک فصل بازی موثر برای تیمت انجام بده بعد راجع به مسائل نظر بده.
استاد بزرگ فوتبال ایران چشم بازار را در آورد. هلمکه با بازی در یک بازی تدارکاتی و مصدومیتی ٦ ماهه با دریافت قسمتی از قرداداش با استقلال فسخ میکند و می رود. باید به حال این فوتبال گریست.
محمود گودرزی وزیر ورزش، با اظهارنظری عجیب در کانون مربیان در رد استخدام برخی مربیان خارجی از لفظ «ویچ های بنجل» استفاده کرد.
این یک عکس عجیب و خاص در دربی امیدها در استقلال و پرسپولیس است که به سود قرمزپوشان به پایان رسید.
تیم فوتبال امید پرسپولیس با گلزنی در دقایق پایانی تیم امید استقلال را از پیش رو برداشت. خبر مختصر و کوتاه است .گوش شیطان کر , ظاهرا بر عکس دیدار قبلی , از حضور علی های کتک زن و فحاش در این دیدار خبری نبوده است.
اظهارات امیر خادم درباره هزینه ۳۰ میلیاردی در فوتبال توسط سیاسی عجیب است.
به اشتباهات فردی بازیکنانم باختیم!
اگر شما به کفاشیان نمره قبولی ندهی , تعجب دارد. در دوران ریاست کفاشیان , به عنوان عضو هیات ریسه فدراسیون , هر بخور بخور و کثافات کاری که دوست داشتی انجام دادی. اینها همه به یمن و برکت حضور کفاشیان است. صد البته که نمره شما به ایشان نمره قبولیست.
سرمربی استقلال در اندازه‌ای نیست كه بگوید حسن روشن بیش از حدش صحبت می‌كند. او نمی‌تواند بگوید حد من چقدر است. اگر چه آقایان «علی‌‌ها» را دارند كه اگر خبرنگاری از او سؤالی برخلاف میلش بكند این «علی‌ها» را می‌فرستند به سراغ آن خبرنگار