یکی از گزینه‌های مدنظر باشگاه پرسپولیس درباره آینده حرفه‌ای‌اش اظهارنظر کرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، جون فن‌اسخیپ که از او به عنوان یکی از گزینه‌های مدنظر باشگاه پرسپولیس برای جانشین اوسمار ویرا یاد می‌شود، شب گذشته (یکشنبه) با حضور در یک برنامه تلویزیونی از شبکه تلویزیونی «‌NOS» هلند، درباره آینده حرفه‌ای‌اش گفت: من در پست مدیر فنی آژاکس خواهم بود. ما توافق کرده‌ایم که اگر پیشنهادی جدی بیاید، احتمال جدایی‌ام ممکن باشد. پیشنهادی که می‌شود البته واقعاً باید ارزشش را داشته باشد، در غیر این صورت نقشی (مدیر فنی) را که قرار بود قبل از سرمربی شدن در آژاکس داشته باشم را انجام خواهم داد. از تاریخ اول جولای (۱۱ تیر) هم کارم را در آژاکس آغاز خواهم کرد.

این مربی هلندی در پایان ماه اکتبر ۲۰۲۳ هدایت آژاکس را در حالی پذیرفت که این تیم در بحران به سر می‌برد و در رده‌های پایینی جدول بود اما در نهایت توانست فصل را با این تیم در دره پنجم جدول رده‌بندی به پایان ببرد و سهمیه حضور در مرحله پلی‌آف لیگ اروپا را کسب کردند.

باشگاه پرسپولیس در حال حاضر منتظر پاسخ نهایی والتر ماتزاری سرمربی پیشین تیم‌های اینتر و ناپولی است و در صورتی که این مربی ایتالیایی پاسخ منفی بدهد، سراغ بررسی گزینه‌های دیگر می‌رود که فن‌اسخیپ ۶۰ ساله یکی از آنهاست.

Euro Football Fantasy Leaderboard
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.