سرمربی تیم ملی فوتبال بلژیک از عملکرد کریستیانو رونالدو در دیدار با ترکیه تمجید کرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، روبرتو مارتینس پس از برد ۳ بر صفر پرتغال مقابل ترکیه در مرحله گروهی رقابت‌های فوتبال یورو ۲۰۲۴ گفت: فکر می‌کنم در همان سطحی بازی کردیم که مقابل جمهوری چک بودیم، با این تفاوت که این بار گل اول را زدیم. ترکیه شروع خوبی داشت، اما مقابلش ایستادیم و پس از گل برناردو سیلوا، بازی را کنترل کردیم. بازی آسانی نبود. به نظرم ترکیه استعدادهای بسیار خوب و استثنایی دارد اما امروز آنها را متوقف کردیم. ما سرعت بالا را در دستور کار قرار دادیم و تمرکز خود را در دفاع حفظ کردیم. خوشحالم که امروز کلین شیت کردیم.

وی درباره عملکرد پپه اظهار داشت: اگر به عنوان یک بی‌طرف بازی را نگاه کنید، باورتان نمی‌شود که او ۴۱ ساله است. او یک نمونه عالی از فوتبال پرتغال است. پپه خوب تمرین می‌کند و خوب می‌خوابد و تمرکزش روی بازی کردن است. عشق به بازی هر سال در او دیده می‌شود و شما نمی‌تواند آن را بخرید.

سرمربی پرتغال درخصوص کریستیانو رونالدو نیز گفت: فکر می‌کنم امروز چیزهای خاصی از او در زمین دیدیم؛ یک مهاجم بزرگ که با دروازه‌بان تک به تک می‌شود و به دنبال پاس گل می‌رود. باید این از خودگذشتگی در آکادمی‌های سراسر پرتغال نشان داده شود.

Euro Football Fantasy Leaderboard
نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۱ )