یک منبع فرانسوی فاش کرد که مدیران تیم فصل گذشته کیلیان امباپه حق و حقوق او را به صورت کامل پرداخت نکرده‌اند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، انتقال کیلیان امباپه به رئال مادرید پس از چند سال کش و قوس‌‌های کسل کننده امسال سرانجام به حقیقت پیوست و ستاره فرانسوی با پایان قراردادش با پاری‌سن‌ژرمن، به عنوان بازیکن آزاد از این تیم جدا و راهی مادرید شد. این جابجایی اما به داستان‌ها و حواشی پیرامون رابطه ستاره فرانسوی و PSG پایان نداده است.

به گزارش نشریه اکیپ فرانسه؛ امباپه ۲۵ ساله که اخیراً دچار شکستگی بینی شده و به سبب آن بازی دوم فرانسه در یورو ۲۰۲۴ را از روی نیمکت تماشا کرد، از نظر فنی تا پایان ماه ژوئن (یک هفته دیگر قرارداد) کارمند باشگاه پاری‌سن‌ژرمن و باشگاه موظف به پرداخت حقوق به اوست. با این حال ناصر الخلیفی رئیس پاریسی‌ها از ماه آوریل (دو ماه قبل) حقوقی به بازیکن پرداخت نکرده و اکنون مجموع بدهی‌های باشگاه به بازیکن به یکصد میلیون یورو افزایش یافته که تازه پاداش‌هایی هم به او تعلق می‌گیرد. به همین دلیل امباپه اخطاریه‌ای به باشگاه داده که هرچه زودتر با او تسویه حساب شود و در غیراینصورت کار به محاکم قضایی کشیده خواهد شد.

تأخیر در پرداخت حقوق امباپه با قدرت مالی که باشگاه فرانسوی دارد، می‌تواند نشانه‌ای از تلاش پاریسی‌ها برای تلافی کردن بی‌میلی بازیکن به ماندن در پارک‌دو‌پرنس پس از ۷ سال خدمت به آنها باشد.

Euro Football Fantasy Leaderboard
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.