سرمربی تیم ملی اسپانیا تمرکز مردان جوانش در اولین بازی آنها در یورو ۲۰۲۴ را رضایت‌بخش‌ترین نکته از عملکرد آنها برابر کرواسی دانست.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، لوئیس دلافوئنته سرمربی تیم ملی فوتبال اسپانیا، پس از پیروزی ۳ بر صفر ماتادورها برابر کرواسی در بازی نخست گروه B یورو ۲۰۲۴، به خبرنگاران گفت: من از عملکرد همه بازیکنانم بسیار راضی‌ام. همه نفرات تیم ما سخت تلاش کردند تا این امتیازات را کسب کنند. تیم ما گروهی از بازیکنان جاه‌طلب و یک خانواده بزرگ است و به همین دلیل من برای همه آنها بسیار خوشحالم.

دلافوئنته ادامه داد: پیروزی دلچسبی کسب کردیم، اما نباید دچار غرور شویم. شروع خوبی داشتیم که به ما کمی حاشیه امنیت می‌دهد، اما از همین حالا باید به فکر بازی بعدی برابر ایتالیا باشیم. اعضای خانواده و دوستان من روی سکوها حضور داشتند و من در پایان بازی احساساتم را به آنها انتقال دادم. ما یک بازی بسیار کامل را ارائه کردیم. من از شیوه بازی تیم‌مان در تمامی نقاط زمین رضایت دارم، اما چیزی که بیش از همه مرا خوشحال می‌کند، تمرکز بازیکنان‌‌مان با وجود سن پایین‌شان بود.

سرمربی ماتادورها در تمجید از فابین رویس، بهترین بازیکن میدان که برای اسپانیا یک گل زد و یک گل ساخت، هم تأکید کرد: او بازیکن در کلاس جهانی است و من بسیار خوشحالم که او همان فابین خارق‌العاده شد که من می‌شناختم.

دلافوئته درباره مصدومیت دو مهره کلیدی تیمش رودریگو و موراتا که هر دو میدان را ترک کردند، اظهار داشت: موراتا از ناحیه عضله پشت ساق پا دچار آسیب شده است. آسیب‌دیدگی رودریگو اما خیلی مهم نیست. من امیدوارم که هر دوی آنها به بازی برسند.

Euro Football Fantasy Leaderboard
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.