از نگاه هافبک تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان عملکرد این تیم در فصلی که گذشت نه در لیگ برتر و نه در جام حذفی قابل دفاع نبوده است.

علیرضا علیزاده در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره شکست تیمش برابر سپاهان در مرحله نیمه نهایی جام حذفی گفت: وقتی تیمی در این جام حضور دارد فقط باید قهرمان شود و حذف در مرحله نیمه نهایی با حذف در مرحله اول هیچ فرقی ندارد. ما هم مثل سپاهان هدفی جز برد نداشتیم و فوتبال بدی را هم انجام ندادیم، ولی متأسفانه حذف شدیم.

وی در مورد اشتباهات محمدرضا اخباری در بازی سپاهان - گل‌گهر تصریح کرد: اخباری گلر باکیفیتی است و قبلاً بارها خودش را ثابت کرده. اخباری در همین فصلی که گذشت در خیلی از بازی‌ها برای تیم ما درخشید و این درست نیست که بخواهیم فقط یک نفر را مقصر بدانیم. وقتی باختیم همه مقصر هستیم و موقع برد نیز همه در آن نقش داریم.

علیزاده در پاسخ به این پرسش که «آیا قبول داری گل‌گهر در فصلی که گذشت عملکرد خوبی نداشت؟»، یادآور شد: عملکرد ما در لیگ برتر و جام حذفی قابل دفاع نیست و باید خیلی بهتر از این نتیجه می‌گرفتیم. در این چند سال توقعات از گل‌گهر بالا رفت، ولی متأسفانه در فصلی که گذشت نتوانستیم عملکرد خوبی داشته باشیم.

هافبک تیم فوتبال گل‌گهر در پایان راجع به وضعیتش برای فصل آینده اظهار داشت: در حال حاضر بازیکن آزاد هستم و هنوز تصمیمی نگرفته‌ام. من چهار سال برای گل‌گهر بازی کردم و هر فصل همین شرایط برایم ایجاد شده است. هم احتمال دارد بمانم، هم احتمال جدایی‌ام وجود دارد. حالا باید ببینم شرایط چگونه پیش خواهد رفت.

Euro Football Fantasy Leaderboard
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.