سرمربی تیم فوتبال نساجی مدعی است، اگر باشگاه نساجی به او فرصتی دوباره نمی‌داد، وضعیتش بعد از جدایی از مس بدتر می‌شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، ساکت الهامی پس از پیروزی پرگل نساجی مقابل هوادار و تثبیت ماندن این تیم در لیگ برتر گفت: لطف خدا بود و کار ما نشان داد وحدت و همدلی در یک مجموعه باعث تشکیل یک تیم منسجم شد و کمترین سهم را هم من در نساجی داشتم. برنامه‌ریزی خوب و یکدلی در تیم بود و من بابت این شرایط که در تیم به وجود آمده است، شکر می‌کنم. خدا را شکر شرمنده مردم نشدیم. یک بازی سخت در هفته آخر با فولاد داریم و باید با تمام وجود بازی کنیم که حقی از تیمی ضایع نشود.

وی درباره تمدید قراردادش برای فصل آینده گفت: بحث من با نساجی و مدیران این باشگاه بحث دلی است. من صادقانه می‌گویم که در مس رفسنجان نسبت به من و همکارانم کم‌لطفی شد. من چون یک پرونده در کمیته وضعیت دارم باید ابتدا تکلیف آن را روشن کنم و تا قبل از اینکه وضعیتم مشخص نشود نمی‌توانم قراردادی امضا کنم، بحث من با حدادیان مالک نساجی دلی است، اولویت اول تا آخر من با نساجی است. اگر نساجی من را در آغوشش نمی‌گرفت شاید شرایطم بدتر از اینها می‌شد، اما ممنون خدا هستم و عزت و ذلت دست اوست. من ممنون مردم قائمشهر هستم، من برای آنها کاری نکردم، اما آنها باعث شدند که ما کادر بهتری باشیم.

سرمربی تیم فوتبال نساجی در مورد اینکه به سرمربی استقلال خوزستان قول داده است که فولاد را شکست دهند، تصریح کرد: فولاد تیم بسیار خوب و بابرنامه‌ای است، اما ما خودمان را جای رقبا می‌گذاریم و همان توقعی که حریفان دارند باید برآورده کنیم. من از هواداران‌مان خواهش دارم که ورزشگاه وطنی را در بازی آخر پر کنند تا یک فوتبالی را بازی کنیم که حق به حق‌دار برسد و نگذاریم حقی از تیمی ضایع شود.

Euro Football Fantasy with Prizes
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.