مدافع اسپانیایی و هافبک فرانسوی رئال مادرید درباره فینال لیگ قهرمانان اروپا صحبت کردند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، ادواردو کاماوینگا که این فصل با رئال مادرید فاتح لالیگا شد و حالا خود را آماده بازی شنبه با دورتموند در فینال لیگ قهرمانان اروپا می‌کنند، در گفت‌وگو با شبکه تلویزیونی باشگاه رئال مادرید که روبرتو کارلوس به عنوان یکی از مجریان در آن حضور داشت، گفت: برای بازی شنبه بسیار هیجان‌زده هستم. بی‌صبرانه منتظر رسیدن روز بازی هستم. ما همیشه می‌خواهیم جام‌های زیادی به دست بیاوریم.

هافبک فرانسوی رئال مادرید تصریح کرد: ما این فصل مصدومیت‌های زیادی داشته‌ایم اما همه چیز را به خوبی انجام دادیم. ما ترکیب قدرتمندی داریم. در مورد بازی در پست دفاع چپ شما و مردم نظر من را می‌دانید. من همیشه به تیم کمک می‌کنم. از هواداران بابت حمایت‌های بی‌وقفه‌شان از ما تشکر می‌کنم. ما می‌خواهیم به خاطر آنها در فینال پیروز شویم.

دنی کارواخال هم گفت: ما در حال لذت بردن از این هفته هستیم، هفته‌ای که خیلی سریع خواهد گذشت. از عملکردم در این فصل خیلی راضی هستم، چون مصدوم نشدم و خیلی هم بازی کردم. جاه‌طلبی بالایی دارم تا شنبه شب جام قهرمانی را بالای سر ببرم. ما باید این جام را ببریم، این چیزی است که ما باید در رئال مادرید انجام دهیم. سپس باید به فکر کسب جام بعدی باشیم.

مدافع اسپانیایی کهکشانی‌ها صحبت‌های خود را این‌طور ادامه داد: من حالا از جز به جز کارهای‌مان لذت می‌برم. پیش از اولین تجربه حضورم در فینال لیگ قهرمانان اروپا (اشاره به فینال فصل ۱۴-۲۰۱۳ در تقابل با اتلتیکومادرید) خوابم نمی‌برد و نمی‌دانم چطور ۱۲۰ دقیقه بازی کردم. از هواداران‌مان به خاطر حمایت‌شان در فصل جاری تشکر می‌کنم. ما هم تمام توان‌مان را به کار بستیم. حالا امیدواریم پانزدهمین قهرمانی‌مان در لیگ قهرمانان به دست بیاوریم.

تیم‌های بوروسیا دورتموند و رئال مادرید از ساعت ۲۲:۳۰ شنبه پیش‌رو (به وقت تهران) در ورزشگاه ومبلی شهر لندن به مصاف هم خواهند رفت.

Euro Football Fantasy with Prizes
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.