مهاجم تیم فوتبال ملوان بندر انزلی از اینکه تیمش از دستیابی به سهمیه حضور در پیکارهای آسیایی باز مانده است، ابراز ناراحتی کرد و آن را اتفاقی تلخ برای شاگردان تارتار دانست.

ابوذر صفرزاده در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره نتایج اخیر ملوان و اینکه آنها در شش بازی گذشته موفق به کسب برد نشدند، گفت: متأسفانه نتایج خوبی در این چند بازی نگرفتیم و البته این شرایط ممکن است برای هر تیمی به وجود بیاید. یکی از مسائلی که به تیم ما در این چند بازی ضربه زد مصدومیت بازیکنان بود و همین موضوع باعث شد تا دست کادر فنی بسته شود.

وی در واکنش به اینکه برخی معتقدند بازیکنان ملوان در چند بازی گذشته بی‌انگیزه شدند، تأکید کرد: اصلاً این‌طور نیست و ما هرگز انگیزه‌مان را از دست ندادیم. در مجموع امسال خوب نتیجه گرفتیم و در رده پنجم قرار داریم، آنهم در شرایطی که خیلی از تیم‌ها چند برابر ما هزینه کردند، ولی در جدول پایین‌تر از ملوان قرار گرفتند. تا اینجا کار بزرگی انجام دادیم و عملکرد ما قابل ستایش بوده است.

مهاجم تیم فوتبال ملوان بندر انزلی همچنین یادآور شد: ما دو شکست پیاپی برابر سپاهان و پرسپولیس داشتیم و این موضوع باعث شد تا امیدهای‌مان را برای گرفتن سهمیه آسیا از دست بدهیم. وقتی رسیدن به این هدف از دست رفت تا حدودی سرخورده شدیم و در واقع این دو شکست کار را سخت‌تر کرد و به ذهنیت ما ضربه زد، اما هرگز این‌طور نبود که بخواهیم بی‌انگیزه شویم. نرسیدن ملوان به سهمیه آسیا واقعاً تلخ بود.

صفرزاده در مورد بازی تیمش برابر تراکتور در هفته بیست‌ونهم لیگ برتر نیز تصریح کرد: بازی آسانی نداریم، ولی امیدوارم در زمین حریف امتیاز بگیریم. هدف ما این است که بتوانیم لیگ را با خاطره‌ای خوب تمام کنیم و در دو بازی پایانی بیشترین امتیاز ممکن را بگیریم.

Euro Football Fantasy Leaderboard
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.