مهاجم اسپانیایی استقلال اطمینان دارد که این تیم می‌تواند در دو هفته پایانی لیگ برتر فوتبال بر گل‌گهر سیرجان و پیکان غلبه کند.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، گوستاوو بلانکو در حاشیه تمرین امروز (یکشنبه) تیم فوتبال استقلال اظهار داشت: مقابل نساجی بد بازی نکردیم، اما متأسفانه نتوانستیم پیروز شویم. شرایط خوبی داریم و بچه‌ها روحیه زیادی دارند. در دو بازی آینده باید برای پیروزی به زمین برویم و اطمینان داریم که می‌توانیم شش امتیاز باقیمانده را کسب کنیم.

وی در مورد اینکه بازیکنان استقلال از داوری ناراضی بودند، خاطرنشان کرد: برای من هم اتفاق افتاده که روی من خطا صورت گرفته، اما داور خطایی اعلام نکرده است. من هم دیده‌ام که داوران در بازی‌هایی به برخی تیم‌ها کمک کردند و تصمیمات اشتباهی گرفتند.

مهاجم استقلال در پاسخ به این پرسش که در اسپانیا هم گفته می‌شود داوری‌ها به نفع تیمی چون رئال مادرید است یا خیر، تصریح کرد: آنجا کمک داور ویدیویی (VAR) دارند و شرایط کاملاً متفاوت است.

بلانکو در پاسخ به این سؤال که آیا شرایط مشابه استقلال را در تیم‌های قبلی خودش تجربه کرده است یا خیر، گفت: قبلاً شرایطی داشته‌ام که تیم ما باید همه امتیازات را جمع می‌کرد.

وی درباره گل سرنوشت‌ساز خود به ذوب‌آهن در دقیقه ۴+۹۰ که در ذهن هواداران استقلال می‌ماند، بیان کرد: هواداران رفتار خوبی با من داشته‌اند و از آنها تشکر می‌کنم. من و سایر بازیکنان، کمک هواداران استقلال را در همه دیدارها حس می‌کنیم. آنها مانند یار دوازدهم استقلال هستند و به ما کمک می‌کنند.

مهاجم اسپانیایی استقلال در مورد کیفیت لیگ برتر فوتبال کشورمان عنوان کرد: لیگ کشورها خیلی رقابتی شده و این اتفاق در ایران هم افتاده است. با پیشرفت تکنولوژی، بازی‌های فوتبال خیلی نزدیک شده است و تیم‌ها به یکدیگر بسیار نزدیک هستند. ایران هم لیگی پویا و بازیکنانی باکیفیت دارد.

بلانکو در واکنش به خبرنگاری که گفت در دیدار با نساجی به نظر می‌رسید توپ در یک صحنه به دست مدافع حریف برخورد کرده است، اظهار داشت:‌ یک بازیکن ضربه سر زد و توپ به دست یک بازیکن دیگر برخورد کرد. این اتفاق خیلی سریع رخ داد و صحنه را به‌صورت کامل ندیدم. شاید شما بهتر بتوانید درباره این صحنه نظر بدهید، اما فکر می‌کنم توپ به دست بازیکن حریف برخورد کرد.

نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۱ )