مدافع استقلال معتقد است تمامی داوران لیگ بیست‌وسوم در راستای نتیجه نگرفتن آبی‌ها تلاش کرده‌اند.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، صالح حردانی در حاشیه تمرین امروز (یکشنبه) تیم فوتبال استقلال اظهار داشت: تیم ما شرایط خوبی دارد. همه به بازی بعدی فکر می‌کنیم تا بهترین نتیجه را بگیریم و دل هواداران را شاد کنیم. به دو بازی باقیمانده امیدوار هستیم و بازی به بازی پیش می‌رویم.

وی در مورد قضاوت داوران طی هفته‌های اخیر در دیدارهای حساس گفت: همه چیز مشخص است. نه فقط بازی قبلی، بلکه داوران در کل ۲۸ هفته لیگ تمام تلاش خود را کردند تا استقلال کمترین نتیجه را بگیرد. سوت‌های داور در دیدار قبلی از دقیقه یک تا ۹۰ به سود نساجی بود و یک پنالتی روی آرش رضاوند اعلام نکردند. در این فصل چند پنالتی برای ما نگرفتند؟ همه چیز مشخص است. منتظریم ببینیم داور در بازی بعدی چه عملکردی خواهد داشت.

مدافع استقلال در پاسخ به این پرسش که آیا هنوز به قهرمانی آبی‌ها در لیگ برتر امید دارد یا خیر، تصریح کرد: رقیب، بازی‌های سختی دارد و ما هم تمام تلاش خود را می‌کنیم که شش امتیاز از دو هفته پایانی بگیریم. ناامید نیستیم و شرایط استقلال عالی است. بازیکنان تمرکز می‌کنند تا سه امتیاز بازی با گل‌گهر را برگردیم و به صدر جدول صعود کنیم.

نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۵ )