مدیرعامل باشگاه استقلال خوزستان با انتقاد از شرایط موجود گفت: شاید در نیم‌فصل به‌جای خرید بازیکن باید کارهای دیگری انجام می‌دادیم.

امیدعلی نجفی درباره شکست ۴ بر ۳ استقلال خوزستان مقابل پرسپولیس با وجود برتری سه گله در نیمه اول، به خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم گفت: می‌دانستیم بازی برای هر دو تیم حساس است. برای دفاع مطلق نیامده بودیم و پرسپولیس در نیمه اول یکی دو فرصت داشت. تا دقیقه ۷۵ با نتیجه ۳ بر صفر جلو بودیم. پرسپولیس مقابل این همه هوادار به این برد نیاز داشت و جدول را هم رصد می‌کردند.

در حق استقلال خوزستان ظلم شد وی با اشاره به اخراج ساویو روبرتو در دقیقه ۵۷ بیان کرد: همه دیدند که استقلال خوزستان شایسته شکست نبود. این اتفاقات هم می‌گذرد و اعتراض‌ها بررسی نمی‌شود. در حق استقلال خوزستان ظلم شد. بازیکن تأثیرگذار ما (ساویو روبرتو) لیز خورد و توپ از زیر پای بازیکن پرسپولیس عبور کرده بود. داور می‌توانست از این صحنه گذشت کند، اما کارت زرد دوم را به روبرتو نشان داد. شاید داور حس می‌کرد با اختلاف سه گله، باز هم اتفاقی برای ما نمی‌افتد.

باید تیم را خفه کنید و با دو پا روی آن بیفتید؟! مدیرعامل باشگاه استقلال خوزستان در ادامه انتقادات خود نسبت به تصمیمات داوران در دیدارهای تیم فوتبال این باشگاه خاطرنشان کرد: اگر حرکت بازیکن ما اخراج داشت، پس خطای بازیکن تراکتور در دیدار با استقلال خوزستان شایسته چه جریمه‌ای بود؟ باید تیمی را خفه کنید و با دو پا روی آن بیفتید؟! تیم ما نباید در دیدار با تراکتور شکست می‌خورد و باید پیروز می‌شد. اگر بازیکن تراکتور در دقیقه ۷۰ اخراج می‌شد، نتیجه دیگری رقم می‌خورد.

شاید در نیم‌فصل به‌جای خرید بازیکن باید کارهای دیگری انجام می‌دادیم! نجفی با بیان اینکه اعتراض‌های باشگاه استقلال خوزستان تاکنون بی‌فایده بوده است، عنوان کرد: در دیدارهای زیادی فریاد زدیم و گفتیم از لیگ برتر کناره‌گیری می‌کنیم. ما تا آخر باید شرافتمندانه بازی کنیم و تلاش خودمان را خواهیم کرد. در نیم‌فصل دوم امتیازات خوبی گرفتیم و بازی‌های تماشاگرپسندانه‌ای ارائه کردیم. دیشب بازیکن ۱۸ ساله به زمین فرستادیم و از دو بازیکن زیر ۲۰ سال استفاده کردیم. شاید در نیم‌فصل به‌جای جذب بازیکن باید کارهای دیگری می‌کردیم!

هر تیمی در خانه خودش ۴ گل از نساجی می‌خورد، این بازی را مقابل پرسپولیس ارائه نمی‌کرد وی درباره تغییر استقلال خوزستان نسبت به بازی با نساجی که به برتری ۴ بر یک تیم قائمشهری انجامید، اظهار داشت: بعد از دیدار ناباورانه مقابل نساجی که بدترین بازی استقلال خوزستان به شمار می‌رفت، کادر فنی روی بازیکنان کار کردند و آنها احیا شدند. هر تیمی در خانه خودش چهار گل از نساجی دریافت می‌کرد، چنین عملکردی مقابل پرسپولیس نداشت.

بازی را تمام‌شده فرض می‌کردیم مدیرعامل باشگاه استقلال خوزستان در مورد دلیل از دست رفتن پیروزی ۳ بر صفر مقابل پرسپولیس تصریح کرد: بخشی از شکست مقابل پرسپولیس به کم‌تجربگی بازیکنان خودمان مربوط می‌شد که بازی را (در پایان نیمه اول) تمام‌شده فرض کردند. حالا دو مسابقه ویژه پیش رو داریم و بدون توجه به سایر تیم‌ها باید کارمان را انجام بدهیم.

به AFC و فیفا شکایت می‌کنیم نجفی درباره اقدام عملی باشگاه استقلال خوزستان برای اعتراض به اشتباهات داوری به تسنیم گفت: از اتفاقات چند مسابقه که در آنها از داوری متضرر شدیم و به فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ اعتراض کرده بودیم، در حال تهیه مستندات لازم هستیم. از طریق وکیل اسپانیایی باشگاه که مورد تأیید فیفاست، شکایتی در مراجع بالاتر یعنی کنفدراسیون فوتبال آسیا (AFC) و فیفا مطرح خواهیم کرد. دیدار با پیکان، گل‌گهر، تراکتور و استقلال از جمله این بازی‌هاست.

شکایت ما به درد آینده فوتبال ایران می‌خورد وی با بیان اینکه باشگاه استقلال خوزستان از فدراسیون فوتبال و کارشناسان تلویزیونی ناامید شده، خاطرنشان کرد: این شکایت، چیزی را برای ما تغییر نمی‌دهد و شاید نتیجه‌ای برای ما نداشته باشد، اما به درد آینده فوتبال ایران می‌خورد. وقتی با خداداد افشاریان یا هر یک از ارکان فدراسیون درباره اشتباهات داوری صحبت می‌کردیم، می‌گفتند حق با شماست. این حرف به چه درد من می‌خورد؟ استقلال خوزستان حداقل باید در رتبه یازدهم قرار می‌گرفت، اما حالا باید برای بقا بجنگیم.

Euro Football Fantasy Leaderboard
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.