سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان تأکید کرد، فولاد خوزستان در بازی امشب این دو تیم از انگیزه بیشتری برای پیروزی برخوردار بوده است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، محمد ربیعی پس از شکست یک بر صفر این تیم مقابل فولاد خوزستان اظهار داشت: ابتدا شهادت رئیس جمهور کشورمان و همراهان‌شان را تسلیت می‌گویم. به تیم فولاد خوزستان خسته نباشید و تبریک می‌گویم و به تیم خودمان نیز خسته نباشید. درباره بازی هم باید بگویم که بازی متأثر از شرایط جوی هوا و گرما بود. تیم ما از این شرایط دور بود و این هوا روی تیم ما تأثیر گذاشته بود. یک نکته جالب اینکه در طول بازیکنان ما بیش از ۳۰ ال ۴۰ بار سُر خوردند!

وی تصریح کرد: نیمه اول خوبی نداشتیم، اما نیمه دوم بهتر بازی را شروع کردیم. در زمانی که بازی را در نیمه حریف اداره می‌کردیم روی یک توپ که فرستادند، مدافع ما برای دفع آن سُر خورد و توپ به کرنر رفت. همان کرنر تبدیل به گل شد، اما بعد از آن سعی کردیم پله به پله بازی را بشکنیم و بالا بیایم. می‌دانستیم اگر بازی مستقیم و بلند را شروع کنیم با توجه به حضور کولیبالی و شاهین توکلی در خط دفاع فولاد آنها ضربات اول را خواهند زد و نمی‌توانیم روی توپ‌های بلند کاسب باشیم. برای همین سعی کردیم پله به پله بالا بیایم و از کناره‌ها دور بزنیم.

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن خاطر نشان کرد: انتظار بازی خیلی بهتری را داشتم. آن تیم از انگیزه بالاتری برخوردار بود و خیلی تلاش کردند بتوانند از این بازی دست پر بیرون بیایند. بچه‌ها در شرایط گرم هوای اهواز تلاش وافری کردند، اما این تلاش باید به ثمر می‌نشست که اینطور نشد. تا پشت یک سوم دفاعی حریف می‌آمدیم، اما آنجا باید انتخاب بهتر، پاس بهتر و ضربات بهتری می‌داشتیم، اما نصف توپ‌ها را سُر خوردیم و از دست دادیم و بعضی جاها نیز در انتخاب آخر درست انتخاب نکردیم. می‌توانستیم دو بار با سوئیچ بازی از کانال مخالف کاملاً به فضای ضعف تیم خوزستان برویم. تیم فولاد بسیار هایپر بازی می‌کرد و هر جا توپ حضور داشت، شاهد تجمع بازیکنان آنها بودیم. باید این انتقال صورت می‌گرفت که کمتر صورت گرفت.

Euro Football Fantasy with Prizes
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.