مدیرعامل باشگاه استقلال خوزستان گفت که این باشگاه اعلام کرده بود که زمین ورزشگاه غدیر را در اختیار تیم دیگری نمی‌گذارد.

امیدعلی نجفی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره اینکه باشگاه استقلال خوزستان اجازه برگزاری دیدار تیم‌های فوتبال استقلال ملاثانی و فجر سپاسی شیراز را در ورزشگاه غدیر اهواز نداد، اظهار داشت: این ورزشگاه در اختیار گروه ملی فولاد و باشگاه استقلال خوزستان بود. از مدت‌ها قبل نامه زده بودیم که نه فقط برای استقلال ملاثانی، بلکه به هیچ تیمی زمین نمی‌دهیم.

وی با اشاره به وضعیت نامناسب استان خوزستان از لحاظ زمین فوتبال خاطرنشان کرد: با وجود اینکه خودمان زمین دیگری برای تمرین نداریم و سازمان لیگ و سرمربیان نسبت به کیفیت چمن ورزشگاه غدیر معترض هستند، این زمین را هشت بار به استقلال ملاثانی دادیم. ما مسئولیت اجتماعی خودمان را انجام دادیم و در استان، باشگاه‌های دیگری با امکانات بهتر از ما هستند.

مدیرعامل باشگاه استقلال خوزستان با بیان اینکه دیدار استقلال ملاثانی - فجر سپاسی قرار بود در استادیوم تختی برگزار شود، تصریح کرد: وقتی ورزشگاه غدیر را برای دیدار با مس کرمان در اختیار استقلال ملاثانی قرار دادیم، عوامل باشگاه استقلال گفتند که این آخرین بازی ما در این استادیوم خواهد بود. آنها چند ماه پیش به ما تعهد دادند که دیگر در ورزشگاه غدیر بازی نمی‌کنند.

نجفی با بیان اینکه بازدیدی از زمین ورزشگاه غدیر هم به عمل نیامد، به تسنیم گفت: معمولاً ناظر بازی در فاصله هشت ساعت قبل از شروع مسابقه، از زمین بازدید می‌کند. با این حال روز گذشته (یکشنبه) کسی برای بازدید زمین نیامد. ساعت ۱۶ به ما گفتند که تیم‌ها برای برگزاری بازی به ورزشگاه رسیده‌اند! پس از دو روز تعطیلی، تمرینات استقلال خوزستان از روز گذشته در ورزشگاه غدیر آغاز شد. با توجه به شرایطی که در جدول لیگ برتر داریم، باید روی تیم خودمان تمرکز کنیم.

وی با اشاره به هجمه‌ای که علیه باشگاه استقلال خوزستان از سوی تیم‌های مدعی صعود مانند نفت مسجدسلیمان به راه افتاده است، تأکید کرد: با توجه به مشکلات سخت‌افزاری استان، یک زمین اجاره‌ای برای تمرین نصیب ما نشد. دیدم که در فضای مجازی به ما فحاشی می‌کردند. با این حال زمانی که زمین هم می‌دادیم، همین شرایط وجود داشت و اینگونه نبود که از ما تشکر و تمجید کنند! کمیته‌های انضباطی و اخلاق، مطابق قوانین به اتفاقات رسیدگی می‌کنند.

مدیرعامل باشگاه استقلال خوزستان با بیان اینکه به اعضای تیم فوتبال این باشگاه گفته شده است که حق مصاحبه در این باره ندارند، اظهار داشت: باشگاه در زمان مناسب برای پیگیری اتهامات اقدام می‌کند. وظیفه خودمان را نسبت به همه تیم‌ها انجام دادیم و همه ارکان مانند هیئت فوتبال و اداره کل ورزش و جوانان استان، این حق (عدم ارائه ورزشگاه) را برای ما قائل هستند. نمی‌توانید میهمانی را دعوت کنید و آدرس خانه دیگری را بدهید! تا دو روز پیش نمی‌دانستیم فجر بازی دارد!

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.