شاگردان یورگن کلوپ با کسب سه امتیاز یک بازی خارج از خانه در لندن، به تعقیب مدعیان قهرمانی لیگ برتر انگلیس ادامه دادند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، در ادامه بازی‌های هفته سی‌و‌چهارم لیگ برتر جزیره، از ساعت ۱۹ امروز (یکشنبه - به وقت تهران) تیم فوتبال لیورپول در ورزشگاه کریون کاتج شهر لندن به مصاف فولام رفت که در نهایت موفق شد میزبان خود را با نتیجه ۳ بر یک از پیش رو بردارد.

ترنت الکساندر آرنولد در دقیقه ۳۲ لیورپولی‌ها را پیش انداخت، اما دو دقیقه از وقت‌های تلف شده نیمه نخست گذشته بود که تیموتی کاستانیه گل تساوی را برای فولام به ثمر رساند تا دو تیم مساوی به رختکن برگردند. در نیمه دوم لیورپول دوباره به گل رسید و این بار در دقیقه ۵۳ توسط رایان گراونبرخ. فولام نه تنها نتوانست به گل خورده پاسخ دهد بلکه در دقیقه ۷۲ دروازه‌اش برای سومین بار باز شد. این گل را دیوگو ژوتا در دقیقه ۷۲ به ثمر رساند و در نهایت همین گل برتری میهمان مرسی‌سایدی را تثبیت کرد.

با این نتیجه لیورپول مانند آرسنال صدرنشین ۷۴ امتیازی شد و فقط به دلیل تفاضل گل ضعیف‌تر نسبت به توپچی‌ها در رده دوم جدول قرار گرفت. این در حالیست که منچسترسیتی ۷۳ امتیازی با یک بازی کمتر در تعقیب دو تیم قرار دارد. آرسنال و لیورپول تا کنون ۳۳ بازی انجام داده‌اند و سیتی ۳۲ بازی.

پیش از این بازی، سه مسابقه دیگر هم برگزار شده بود که نتایج آنها به شرح زیر رقم خورد:

اورتون ۲ - ناتینگهام فارست صفر استون‌ویلا ۳ - بورنموث یک کریستال پالاس ۵ - وستهام ۲

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.