توپچی‌های لندن با کسب یک پیروزی مهم در خانه گرگ‌های جزیره، شانس خود برای فتح لیگ برتر را زنده نگه داشتند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، در آخرین بازی شب نخست از هفته سی‌و‌چهارم لیگ برتر انگلیس، شب گذشته (شنبه) از ساعت ۲۲ به وقت تهران، تیم فوتبال آرسنال میهمان ولورهمپتون بود و موفق شد میزبان خود را با نتیجه ۲ بر صفر شکست دهد.

آرسنال برای کسب سه امتیاز این بازی با گلزنی لئاندرو تروسار در دقیقه ۴۵ از حریفش پیش افتاد و برتری شکننده خود را در نهایت با گلزنی مارتین اودگارد در دقیقه پنجم وقت‌های تلف شده نیمه دوم، تثبیت کرد.

با این نتیجه آرسنالی‌ها بیست‌و‌سومین پیروزی‌ خود در سی‌و‌سومین بازی فصل‌شان را کسب کردند تا با ۷۴ امتیاز موقتاً بالاتر از منچسترسیتی ۷۳ امتیازی در صدر جدول قرار بگیرند. با توجه به لغو شدن بازی این هفته منچسترسیتی برابر برایتون به دلیل حضور سیتی در جام حذفی، شاگردان میکل آرتتا با پیروزی‌شان در خانه گرگ‌ها حداقل تا یک هفته دیگر صدرنشین جدول خواهند بود.

این در حالی است که لیورپول رده سومی که ۷۱ امتیازی است این شانس را دارد که با پیروزی در بازی امروزش برابر فولام - دیداری که از ساعت ۱۹ به وقت تهران آغاز می‌شود - از منچسترسیتی سبقت بگیرد و به رقابت در کورس قهرمانی ادامه دهد.

در ادامه بازی‌های هفته سی‌و‌چهارم لیگ برتر انگلیس، امروز پیش از نبرد لیورپول و حریف لندنی‌‌اش سه مسابقه دیگر برگزار می‌شود که برنامه آنها به شرح زیر است:

اورتون - ناتینگهام فارست، ساعت ۱۶:۰۰ استون‌ویلا - بورنموث، ساعت ۱۷:۳۰ کریستال پالاس - وستهام، ساعت ۱۷:۳۰

Euro Football Fantasy Leaderboard
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.