در حالی که توقف باواریایی‌ها می‌توانست منجر به قهرمانی صدرنشین جدول رده‌بندی بوندس‌لیگا شود، شاگردان توماس توخل پیروز شدند تا تعیین قهرمان حداقل یک روز دیگر به تعویق بیفتد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، در آغاز دومین روز از هفته بیست‌و‌نهم بوندس‌لیگای آلمان، عصر امروز (شنبه) از ساعت ۱۷ به وقت تهران، پنج بازی همزمان برگزار شد که در مهمترین آنها بایرن مونیخ رده دومی میهمان پایین جدولی‌‌‌اش کلن را با نتیجه ۲ بر صفر شکست داد.

رافائل گوئریرو گل نخست این بازی را در دقیقه ۶۵ به سود بایرن به ثمر رساند و توماس مولر در دقیقه سوم وقت‌های تلف شده نیمه دوم با زدن دومین گل پیروزی شاگردان توماس توخل را تثبیت کرد تا آنها ۶۳ امتیازی شوند و موقتاً فاصله خود را با بایرلورکوزن صدرنشین به ۱۳ امتیاز کاهش دهند. این در حالیست که تنها ۵ هفته دیگر به پایان فصل جاری بوندس‌لیگا باقی مانده و به این ترتیب پیروزی لورکوزن در بازی خانگی فردا شب این تیم برابر وردربرمن، قهرمانی‌‌اش را مسجل خواهد کرد. این اتفاق در صورت توقف بایرن در بازی امروز هم رخ می‌داد اما شاگردان ژابی آلونسو باید حداقل یک روز دیگر هم صبر کنند.

در دیگر بازی مهم امروز بوندس‌لیگا، تیم بوروسیا دورتموند موفق شد میزبان خود مونشن‌گلادباخ را با نتیجه ۲ بر یک شکست دهد. مارسل سابیتزر دو بار در دقایق ۲۲ و ۲۸ (پنالتی) برای دورتموند گلزنی کردند و ماکسیمیلیان وبر در دقیقه ۳۶ تنها گل مونشن‌گلادباخ را زد. این در حالی بود که دورتموند از دقیقه ۵۵ با اخراج کریم آدیمی پس از دریافت کارت زرد دوم، ۱۰ نفره به کار خود ادامه داد.

با این نتیجه، شاگردان ادین ترزیچ ۵۶ امتیازی شدند اما همچنان به دلیل تفاضل گل کمتر نسبت به لایپزیگ که در بازی همزمان ۳ بر صفر مقابل ولفسبورگ به برتری رسید، یک پله پایین‌تر و در جایگاه پنجم جدول قرار دارند.

در بازی‌های دیگر نبرد بوخوم و هایدنهایم یک - یک مساوی شد و مصاف ماینتس و هوفنهایم با برتری ۴ بر یک ماینتس همراه بود.

در آخرین بازی امشب بوندس‌لیگا، از ساعت ۲۰ اشتوتگارت رده سومی میزبان اینتراخت فرانکفورت خواهد بود.

Euro Football Fantasy Leaderboard
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.