سرمربی تیم فوتبال دختران ایران در رده جوانان ابراز امیدواری کرد که این تیم در رقابت های کافا نتایج خوبی کسب کند.

به گزارش خبرنگار مهر، مریم جهان نجاتی سرمربی تیم ملی فوتبال دختران ایران در رده جوانان در آستانه حضور این تیم در مسابقات کافا گفت: ایران آخرین اردوی تیم ملی جوانان برای حضور در مسابقات کافا را از دیروز با حضور ۲۶ بازیکن در کمپ تیم‌های ملی آغاز کردیم و تا ۲۸ فروردین باید ۲۰ نفر نهایی برای حضور در این بازی‌ها را انتخاب کنیم. نخستین بازی ما با تیم قدرتمند ازبکستان است و یک روز بعد با ترکمنستان بازی داریم. بعد از یک روز استراحت به مصاف تاجیکستان و در آخرین دیدار هم باید با قرقیزستان بازی کنیم.

پس از برگزاری بازی‌های تدارکاتی خوبی که با بازیکنان دعوت شده از تیم‌های لیگ برتری داشتیم به شناخت نسبی برای ترکیب اصلی دست پیدا کردیم. بازی اول ما در این تورنمنت برابر ازبکستان هم خوشایند است و سخت است. چرا که اولین بازی در هر تورنمنت بازی سختی است و ازبکستان هم تیم قدرتمندی است و فرصت کمی برای آنالیز این تیم در اختیار داریم.

امیدوارم بچه‌های ما با تمام توان به این مسابقات اعزام شوند و بتوانیم دست پر به ایران برگردیم و با نتایج خوبی که کسب می‌کنیم قدردان زحمات فدراسیون برای برگزاری این اردوها و بازی‌های تدارکاتی باشیم.

رقابت‌های زیر ۱۸ سال دختران کافا ۲۰۲۴ با حضور تیم‌های ترکمنستان، تاجیکستان، ایران، ازبکستان و قرقیزستان از دوم تا نهم اردیبهشت به میزبانی تاجیکستان در شهر دوشنبه برگزار می‌شود. بر همین اساس کنفدراسیون فوتبال آسیای مرکزی (کافا) برنامه مسابقات به شرح زیر اعلام شد:

یکشنبه ۲ اردیبهشت

* ایران - ازبکستان / ساعت ۱۶

دوشنبه ۳ اردیبهشت

* ایران - ترکمنستان / ساعت ۱۵

* جمعه ۷ اردیبهشت

* ایران - تاجیکستان / ساعت ۱۸

* یکشنبه ۹ اردیبهشت

* ایران - قرقیزستان / ساعت ۱۵

Euro Football Fantasy Leaderboard
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.