تیم فوتبال آلومینیوم در این فصل از رقابت های لیگ برتر در برابر استقلال تهران هر دو دیدار رفت و برگشت را واگذار کرد تا ناکام مطلق برابر این تیم نام بگیرد.

به گزارش خبرنگار مهر، تیم‌های فوتبال آلومینیوم و استقلال تهران روز گذشته جمعه ۲۴ فروردین به مصاف هم رفتند و در پایان شاگردان جواد نکونام موفق شدند میزبان خود را با تک گل «گوستاوو بلانکو» شکست دهند تا همچنان به یکه تازی خود در صدر جدول ادامه دهند.

استقلال تهران، پرسپولیس، تراکتور و سپاهان ۴ تیم بالای جدول هستند که تنها استقلال در هر دو دیدار رفت و برگشت توانست شاگردان سید مجتبی حسینی را شکست را دهند و ۳ تیم دیگر نتوانستند برابر آلومینیوم رکورد ۱۰۰ درصد پیروزی را در فصل بیست و سوم به ثبت برسانند.

آلومینیوم برابر سپاهان و پرسپولیس توانست یکی از بازی‌های خود را با پیروزی به اتمام برساند و برابر تراکتور هم به یک تساوی در تبریز دست یافت تا تبدیل به یکی از حریفان سخت برای تیم‌های مدعی قهرمانی در لیگ برتر شود.

آلومینیوم با ۳۰ امتیاز در مکان نهم جدول قرار دارد و این تیم روز یکشنبه دو اردیبهشت میهمان ذوب آهن خواهد بود که با توجه به هم امتیاز بودن دو تیم این دیدار یکی از بازی‌های مهم هفته بیست و چهارم خواهد بود.

Euro Football Fantasy Leaderboard
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.