سرمربی فعلی تیم ملی فوتبال آلمان احتمالاً پس از پایان مسابقات یورو ۲۰۲۴ به بایرن مونیخ باز خواهد گشت.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، یولیان ناگلسمان که در هفته‌‌های اخیر بحث حضورش روی نیمکت تیم‌هایی همچون بارسلونا، لیورپول، پاری‌سن‌ژرمن، منچستریونایتد، تاتنهام و احتمال بازگشتش به بایرن مونیخ مطرح بوده است، به نظر می‌رسد بازگشتش به بایرن محتمل‌تر است.

بر اساس گزارش نشریه «اسپورت» چاپ کاتالونیا؛ بولیان ناگلسمان که یکی از گزینه‌های مدنظر برای جانشینی ژاوی هرناندس در بارسلونا است، در صورتی که پس از مسابقات یورو ۲۰۲۴ به همکاری‌اش با اتحادیه فوتبال آلمان به عنوان سرمربی تیم ملی آلمان پایان دهد؛ به بایرن مونیخ باز خواهد گشت.

نشریه آلمانی «بیلد» هم گزارش داد؛ یولیان ناگلسمان گزینه محبوب مکس اِبرل عضو هیئت مدیره ورزشی باشگاه بایرن مونیخ برای جانشینی توماس توخل در پایان فصل جاری است. او طرفدار این مربی آلمانی و ۳۶ ساله است و انتظار می‌رود به مدیران باشگاه بایرن برای بازگرداندن او فشار بیاورد.

ناگلسمان در آخرین روز شهریور ماه سال گذشته به‌ طور رسمی به‌عنوان جانشین هانسی فلیک در تیم ملی فوتبال آلمان معرفی شد و تا پایان مسابقات یورو ۲۰۲۴ هم هدایت مانشافت را به‌ عهده خواهد داشت.

این مربی آلمانی تابستان ۲۰۲۱ جانشین فلیک در بایرن شد و در فصل اول حضورش در این تیم، باواریایی‌ها را به قهرمانی در بوندس‌لیگا رساند اما دومین فصل حضورش در این تیم با فراز و نشیب‌هایی به‌خصوص در بوندس‌لیگا همراه بود که در نهایت منجر به اخراج او در فروردین ماه سال گذشته شد.

Euro Football Fantasy Leaderboard
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.