سه تفنگدار گاندوها که کام تراکتور را در تبریز تلخ کردند، در تیم منتخب هفته بیست‌وسوم لیگ برتر قرار گرفته‌اند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، هفته بیست‌وسوم لیگ برتر فوتبال در شرایطی سپری شد که نتایج سرنوشت‌سازی در بالا و پایین جدول رقم خورد؛ نتایجی که نقش بسزایی در تعیین قهرمان و تیم‌های سقوط‌کننده به فصل بعد لیگ یک ایفا می‌کنند.

ذوب‌آهن اصفهان که برنده بزرگ هفته بود و تراکتور را در تبریز «آچمز» کرد، سه بازیکن داشت که هر کدام روی دو گل گاندوها تأثیرگذار بودند و هر سه در تیم منتخب هفته جای گرفتند. استقلال خوزستان نیز به لطف پیروزی شش امتیازی مقابل رقیب هم‌استانی، به بقا امیدوار شد و نام دو بازیکن این تیم در تیم منتخب هفته به چشم می‌خورد.

استقلال در شبی که چندان برتر از آلومینیوم نبود، با گل بلانکو در اراک جشن پیروزی گرفت که این ستاره اسپانیایی یکی از بهترین مهاجمان هفته بود. پرسپولیس نیز با درخشش مهدی ترابی و امید عالیشاه از سد ملوان گذشت که هر دو در جمع ۱۱ بازیکن برتر هفته بیست‌وسوم قرار گرفتند.

تیم منتخب هفته بیست‌وسوم لیگ برتر فوتبال به شرح زیر است:

دروازه‌بان: فرزین گروسیان (استقلال خوزستان)

مدافعان: امیرحسین جدی (ذوب‌آهن)، عثمان اندونگ (استقلال خوزستان)، علی آزادمنش (شمس آذر)

هافبک‌ها: محمد مهدی محبی (مس رفسنجان)، امید عالیشاه (پرسپولیس)، داریوش شجاعیان (هوادار) و محمدحسین اسلامی (ذوب‌آهن)

مهاجمان: گوستاوو بلانکو (استقلال)، عیسی آل‌کثیر (پرسپولیس) و محمد جواد محمدی (ذوب‌آهن)

نتایج هفته بیست‌وسوم لیگ برتر فوتبال:

تراکتور تبریز یک - ذوب‌آهن اصفهان ۴ شمس آذر قزوین یک - فولاد خوزستان صفر مس رفسنجان ۲ - پیکان ۲ سپاهان اصفهان صفر - نساجی مازندران صفر آلومینیوم اراک صفر - استقلال یک استقلال خوزستان ۲ - صنعت نفت یک هوادار یک - گل‌گهر سیرجان صفر پرسپولیس یک - ملوان بندرانزلی صفر

Euro Football Fantasy Leaderboard
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.