تیم فوتبال پرسپولیس با پیروزی مقابل ملوان بندر انزلی دوباره به یک‌قدمی استقلال در صدر جدول رده‌بندی لیگ برتر رسید.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، در آخرین دیدار از هفته بیست‌و‌سوم مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور، تیم‌های پرسپولیس و ملوان بندر انزلی از ساعت ۲۰ امشب (جمعه) در ورزشگاه آزادی مقابل یکدیگر قرار گرفتند که این دیدار با پیروزی یک بر صفر شاگردان اوسمار ویرا به پایان رسید.

تک گل این بازی را عیسی آل‌کثیر در دقیقه ۴۹ به ثمر رساند تا سرخپوشان ۴۹ امتیازی شوند و دوباره به فاصله یک امتیازی استقلال برسند.

ترکیب پرسپولیس: امیررضا رفیعی، امید عالیشاه (۸۴ - علی نعمتی)، مسعود ریگی، محمدحسین کنعانی‌زادگان، سروش رفیعی (۷۰ - محمد خدابنده‌لو)، دانیال اسماعیلی‌فر، گئورگی گولسیانی، عبدالکریم حسن، مهدی ترابی (۷۸ - سعید صادقی)، اوستون ارونوف (۸۴ - سینا اسدبیگی) و عیسی آل‌کثیر (۷۸ - وحید امیری).

ترکیب ملوان: حبیب فرعباسی، حامد نورمحمدی، حسین صادقی (۵۸ - محمد عمری)، مجید عیدی، آرمان اکوان، ابوذر صفرزاده (۲+۹۰ - ماهان صادقی)، پدرام قاضی‌پور، پویا پورعلی (۷۳ - محمدرضا بردبار)، مهران احمدی (۵۸ - میلاد سرلک)، محمدرضا سلیمانی و رضا جعفری.

داور: پیام حیدری

نیمه اول

دقیقه ۲۵: مهدی ترابی با یک حرکت انفرادی چند بازیکن ملوان را از پیش رو برداشت و توپ را داخل محوطه به عالیشاه رساند که شوت این بازیکن را مجید عیدی با یک تکل عالی توپ را برگشت داد.

دقیقه ۲۷: نفوذ زیبای ارونوف از جناپ چپ و پاس کات‌بک این بازیکن به کنعانی‌زادگان پس از برخورد به مدافعان ملوان، در موقعیت بسیار خوب به گولسیانی رسید اما ضربه بی‌دقت این بازیکن هم از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۴۳: پرسپولیسی‌ها روی یک حرکت تیمی خوب باز هم صاحب موقعیت شدند که این بار ضربه عالیشاه را فرعباسی مهار کرد.

نیمه دوم

دقیقه ۴۹: عیسی‌ آل‌کثیر روی ارسال دقیق عالیشاه با ضربه سر از روی خط شش قدم دروازه فرعباسی و ملوان را باز کرد.

.

دقیقه ۶۰: شوت ابوذر صفرزاده از راه دور را امیررضا رفیعی با یک واکنش خوب راهی کرنر کرد.

دقیقه ۴+۹۰: امیررضا رفیعی به دلیل اتلاف وقت با کارت زرد داور جریمه شد.

نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۲ )