سرمربی تیم فوتبال یوونتوس از عملکرد شاگردانش در پیروزی مقابل لاتزیو در در دور رفت از مرحله نیمه‌نهایی جام حذفی ایتالیا ابراز رضایت کرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، ماسیمیلیانو آلگری که شاگردانش شب گذشته (سه‌شنبه) در دور رفت از مرحله نیمه‌نهایی جام حذفی ایتالیا موفق شدند با نتیجه ۲ بر صفر لاتزیو را از پیش‌ رو بردارند و ضمن پیمودن نیمی از راه صعود به دیدار فینال این رقابت‌ها، انتقام شکست یک بر صفر شنبه شب مقابل این تیم در رقابت‌های سری A ایتالیا را هم گرفتند، پس از این دیدار در گفت‌وگو با شبکه تلویزیونی «مِدیاست» ایتالیا، درباره رد پنالتی این تیم توسط داور با استفاده از VAR (فناوری کمک‌داور ویدئویی) در دقیقه ۱۱ که آفساید اعلام شد، گفت: تصمیم‌های داور و VAR قابل‌احترام است، پس بحث در مورد آن بی‌فایده خواهد بود.

وی افزود: مهمترین چیز این بود که ما به روند پیروزی بازگشتیم، حتی اگر جام حذفی ایتالیا تورنمنت متفاوتی در مقایسه با سری A باشد. نیمه اول خیلی متعادل بود اما ما در نیمه دوم شتاب گرفتیم و مقابل تیم خیلی قدرتمند لاتزیو به دو گل رسیدیم. کار اما هنوز تمام نشده و ما باید در بازی برگشت هم خیلی خوب عمل کنیم.

سرمربی یوونتوس درباره اینکه بین دو نیمه به بازیکنانش چه گفت که تیمش در نیمه دوم متحول شد، اظهار داشت: به بازیکنانم گفتم که به سمت دروازه لاتزیو یورش ببرید و شما حقیقت را می‌دانید. وقتی می‌گویم که فوتبال ورزش ساده‌ای است، واقعاً به این اعتقاد دارم. به بازیکنان گفتم که به سمت دروازه لاتزیو حمله کنید و ما راه‌حلی برای رسیدن به برد پیدا خواهیم کرد.

آلگری که شاگردانش در هفته‌های اخیر سری A نتایج خوبی کسب نکرده‌اند و همین باعث شده تا از رده دوم به رده سوم جدول سقوط کنند، در بخش دیگری از صحبت‌هایش خاطرنشان کرد: ما باید این فصل اوضاع را یکی‌یکی مرتب کنیم تا به اهدافی که تعیین کرده‌ایم، برسیم. این دوره منفی روی همه ما تأثیر گذاشته که اول از همه روی من تأثیر گذاشته است. بازیکنان ما به خوبی توانستند تعادل خود را حفظ کنند و مهمتر از همه قدرت ذهنی برای اینگونه بازی کردن را دارند.

وی همچنین در خصوص «هو» شدن مدافع برزیلی‌اش توسط برخی از هواداران یوونتوس گفت: ناراحتم که این را می‌گویم، الکس ساندرو ۳۰۰ بازی برای یوونتوس انجام داده، او پنج قهرمانی در اسکودتو به دست آورده، یک حرفه‌ای تمام عیار و شایسته احترام است. اینکه می‌بینیم برخی افراد در بین تماشاگران ساندرو را هو می‌کنند اتفاق خوبی نیست، به خصوص که او در این دیدار دو تکل مهم هم زد. من به هواداران احترام می‌گذارم و آنها باید از تیم حمایت کنند.

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.