ستاره پرتغالی تیم فوتبال میلان قصد ندارد این تیم را برای بازی در کنار آبی‌و‌اناری‌های کاتالونیا ترک کند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، انتظار می‌رود که باشگاه بارسلونا تابستان پرمشغله‌ای را برای خرید بازیکنان موردنظرش جهت تقویت ترکیب تیم پیش رو داشته باشد. اوضاع اقتصادی باشگاه از ابتدای سال ۲۰۲۴ پیشرفتی نسبی داشته است و با توجه به خروج ژاوی هرناندس از نیمکت این تیم در پایان فصل، باشگاه باید خودش را برای تأمین مهره‌های موردنظر سرمربی جدید آماده کند.

علاوه بر این باشگاه از کسب درآمدی قابل توجه از فروش بخشی از بازیکنان مازادش در پایان فصل اطمینان دارد و به همین دلیل خوان لاپورتا و همکارانش در بارسلونا جرأت فکر کردن به انجام خرید‌های بزرگ و گران‌قیمت را پیدا کرده‌اند. یکی از این بازیکنان که برای تقویت خط حمله تیم مدنظر گرفته شده، رافائل لیائو ستاره پرتغالی تیم فوتبال میلان است که سال ۲۰۲۲ به‌عنوان بهترین بازیکن سری A انتخاب شد.

لیائو اما میلی به ترک میلان ندارد، همانطور که تمایلی به پیوستن پاری‌سن‌ژرمن برای پر کردن جای خالی کیلیان امباپه ندارد. نشریه اسپورت به نقل از لیائو نوشته است: در میلان، به من کمک کردند که به‌عنوان یک انسان و یک بازیکن پیشرفت کنم. من نمی‌توانم ترک‌شان کنم. آینده من در میلان است.

لیائو و یارانش روز پنجشنبه در دور رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ اروپا به مصاف اسلاویا پراگ خواهند رفت. این در حالی است که آنها در سری A در خوش‌بینانه‌ترین حالت تنها سهمیه لیگ قهرمانان را کسب خواهند کرد.

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.