مهاجم تیم ملی فوتبال کشورمان گفت که تیم رُم را همانند خانه خودش می‌داند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، سردار آزمون در گفت‌وگو با سایت باشگاه رُم ایتالیا، درباره شرایط تیم فوتبال این باشگاه اظهار داشت: خوشحال هستم که همه چیز به‌خوبی پیش می رود. حس می‌کنم در خانه‌ام هستم و رابطه خوبی با همه دارم. ما برنده جام جهانی و بازیکنانی در کلاس جهانی در رختکن داریم، اما همه بسیار متواضع هستند. لورنتزو پلگرینی کاپیتانی عالی و شخصی فوق‌العاده است که همیشه به همه کمک می‌کند.

هواداران رُم در هر بازی از ما حمایت می‌کنند وی در مورد برتری ۳ بر ۲ جالوروسی مقابل تورینو که با استقبال گرم هواداران رُم در ورزشگاه المپیکو همراه بود، خاطرنشان کرد: من به همه کسانی که در ورزشگاه حضور داشتند، نگاه می‌کردم و کارهای آنها باعث تعجب من شد. اگر بازی در ساعت ۸ هم برگزار می‌شد، همین تعداد هوادار را داشتیم. آنها فوق‌العاده هستند و ورزشگاه را در هر مسابقه پُر می‌کنند؛ فرقی نمی‌کند با اینتر بازی کنیم یا تورینو یا تیمی دیگر.

فقط می‌توانیم از هواداران تشکر کنیم مهاجم رُم در ادامه تمجیدهای خود از هواداران سرخپوشان پایتخت ایتالیا بیان کرد: آنها همیشه پشت ما هستند. تنها کاری که می‌توانیم انجام بدهیم، این است که از هواداران تشکر کنیم و امیدوار باشیم آنها همیشه همین‌گونه باشند. سرمربی تیم مقابل رُم چند توصیه تاکتیکی به کرد و اجرای آنها در زمین به خودمان بستگی داشت. همه چیز در دیدار با تورینو خوب پیش رفت و پیروز شدیم.

سری A و بوندس‌لیگا از ۲ لحاظ با هم متفاوت هستند آزمون که بازیکن تیم بایرلورکوزن محسوب می‌شود و به‌صورت قرضی در رُم به میدان می‌رود، درباره تفاوت لیگ‌های سری A و بوندس‌لیگا تصریح کرد: در هر دو لیگ رقابت نزدیکی میان تیم‌ها وجود دارد. سری A و بوندس‌لیگا از لحاظ بدنی و سرعت بازی تفاوت‌هایی دارند. به همین دلیل است که برخی بازیکنان شاید در یکی از این لیگ‌ها بهتر از دیگری باشند. با این حال هر دو سطح بالایی دارند.

فولر شخصیتی عالی است وی در مورد اینکه در باشگاه بایرلورکوزن با رودی فولر، مدیر ورزشی این باشگاه ملاقات داشت، عنوان کرد: او را چند بار دیدم. فولر شخصیتی عالی و مدیری فوق‌العاده است. او بازیکنی هیجان‌انگیز بود و همراه با آلمان قهرمان جام جهانی ۱۹۹۰ شد.

ژکو و باتیستوتا را تحسین می‌کنم مهاجم رُم در پاسخ به این پرسش که به‌جز فرانچسکو توتی و دانیله دِروسی به کدام‌یک از بازیکنان قدیمی این تیم علاقه داشت، بیان کرد: حتی مادرم هم توتی و دِروسی را می‌شناسد و می‌داند آنها اسطوره‌های بزرگی هستند. من میرکو ووچینیچ را هم خیلی دوست داشتم و به نظرم بهتر از من بود. توجه من همیشه به مهاجمان معطوف بود؛ یعنی همان جایی که بازی می‌کردم. ادین ژکو و گابریل باتیستوتا هم بازیکنانی بودند که آنها را تحسین می‌کنم.

دِروسی خونش را هم در زمین می‌دهد آزمون درباره بازی کردن زیر نظر دِروسی، سرمربی فعلی رُم اظهار داشت: وقتی به دِروسی از بیرون به‌عنوان یک بازیکن نگاه می‌کنید، او را یک جنگجو و مبارز می‌بینید که خونش را هم در زمین می‌دهد. دِروسی بسیار مهربان، محترم و خوش‌اخلاق است و دیدن او اتفاق خوبی خواهد بود.

اتحاد فعلی رُم را دوست دارم وی انتخاب دروسی به‌عنوان سرمربی رُم را تصمیمی درست دانست و خاطرنشان کرد: احساس اتحادی را که (با حضور دروسی) در رُم ایجاد شده، دوست دارم. مالکان و مدیران باشگاه همیشه به تیم نزدیک هستند و به رُم کمک می‌کنند. می‌خواهیم با همین روحیه به کارمان ادامه بدهیم و هنوز باید کارهای زیادی در سری A و لیگ اروپا انجام بدهیم. این مسیر روز شنبه از بازی با مونتزا آغاز می شود.

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.