نایب رئیس فدراسیون فوتبال اظهار تأکید کرد، اهالی فوتبال حضوری مؤثر در انتخابات خواهند داشت.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، مهدی محمدنبی نایب رئیس فدراسیون فوتبال در حاشیه حضور ورزشکاران و اهالی ورزش در پای صندوق‌های رأی در سالن افراسیابی مجموعه ورزشی شیرودی اظهار داشت: قائدتاً ورزش تأثیرگذارترین صنعتی است که در هر کشوری می‌تواند در انتخابات شرکت داشته باشد. ان‌شاءالله بتوانیم با حضور جامعه ورزش انتخابات خوبی داشته باشیم. اساساً الگوی جوانان ما همین ورزشکاران و پیشکسوتانی هستند که اینجا حضور دارند. ان‌شاءالله مسئولیت اجتماعی در قوه مقننه و مردم کشورمان در توسعه ورزش تأثیرگذار باشد.

وی درباره اینکه حضور بازیکنان را در رأی‌گیری چقدر پیش‌بینی می‌کند، گفت: قائدتاً آنها هم در پای صندوق حاضر خواهند شد. بخشی از آنها به سالن افراسیابی مراجعه می‌کنند و بخشی هم در محلی که سکونت دارند. به هر حال آماری که ما در فوتبال داریم حضور مؤثری خواهد بود.

نایب رئیس فدراسیون فوتبال درباره اینکه مطالبه اهالی فوتبال از مجلس شورای اسلامی چه خواهد بود، تصریح کرد: قانون‌گذار و کمسیون‌ها و فراکسیون ورزش مجلس مصوباتی از گذشته داشتند و باید بنشینیم و آنها را مرور کنیم. در بخش حق پخش ما نقطه نظراتی داریم و قائدتاً نمایندگان هم نظراتی دارند تا ان‌شاءالله به یک جمع‌بندی خوبی برسیم. اساساً منابع پایدار در توسعه ورزش کشور به ویژه فوتبال مؤثر است و باید این مسیر را به خوبی طی کنیم.

نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۲ )