پیشکسوت فوتبال خوزستان با اشاره به دلایلی که باعث نتیجه نگرفتن تیم های فولاد و صنعت نفت شده است گفت: هر دو تیم به خاطر مسایل و مشکلات مدیریتی لطمه زیادی دیده‌اند.

سیاوش بختیاری زاده در گفت و با خبرنگار مهر، در خصوص وضعیت تیم فوتبال فولاد خوزستان اظهار داشت: فولاد خوزستان تیم بسیار خوبی است و امکانات بسیار خوبی را هم در اختیار دارد. با توجه به شرایطی که تیم‌های لیگ برتری در کشور دارند با حمایت و توجه مسؤولان تیم فولاد شرایط خوبی دارد و می‌تواند به راحتی با خیلی از تیم‌ها در کشور رقابت کند. تیم فولاد یکی از تیم‌های برتر لیگ محسوب می‌شود چرا که افتخارات بسیار زیادی را در فوتبال کشور به دست آورده و بازیکنان زیادی را هم به تیم ملی معرفی کرده است.

وی در ادامه افزود: در ۲ سال اخیر انتخاب‌های بدی که برای مدیریت باشگاه انجام دادند و در ادامه هم مربیانی که انتخاب شدند نتوانستند کاری که باید انجام شود را به سرانجام برسانند. در فوتبال اهواز پیشکسوتان و هواداران شناخت بسیار خوبی از از فوتبال دارند اما متأسفانه هیچ مشورتی با پیشکسوتان نکردند. من به هیچکدام از مربیانی که آمدند و در فولاد سرمربیگری کردند بی احترامی نمی‌کنم اما هواداران علیرضا منصوریان را نمی‌خواستند و باب میل آنها نبود.

سرمربی فولاد باید بالاتر از استقلال و پرسپولیس باشد

پیشکسوت فوتبال فولاد خوزستان با اشاره به سرمربی تیم فوتبال فولاد عنوان کرد: سرمربی فولاد باید بالاتر از سرمربیان استقلال و پرسپولیس و سپاهان باشد. اگر قرار است مربیان تراز اول باشند باید مربیان فولاد بالاتر از آنها باشند. فولاد به استانی متعلق است که بیش از ۱۱۰ سال در فوتبال سابقه دارد اما از تهران برای تیم تصمیم‌هایی گرفته شد که اصلاً خوب نبود. بعد از آمدن رضائیان به این باشگاه نام‌ها بزرگ زیادی مطرح شد که یکی از آنها یحیی گل محمدی بود. آمدن یحیی گل محمدی را هواداران می‌پذیرفتند اما بعد از یحیی گل محمدی اسامی مطرح شد که اصلاً در شأن این باشگاه نبودند.

بختیاری زاده ادامه داد: مدیریت باشگاه و مسؤولان تیم بعد از ۲ سال پیش از بازی با صنعت نفت به خواسته مردم خوزستان توجه کردند و احمد آل نعمه را به عنوان سرمربی این تیم انتخاب کردند. فولاد با توجه به فاصله امتیازی زیادی که ایجاد شده است نه می‌تواند قهرمان لیگ شود و نه سهمیه آسیا را بگیرد. در انتهای جدول هم شرایط برخی تیم‌ها آن قدر بحرانی است که فولاد اصلاً از سقوط هیچ ترسی ندارد.

باید از احمد آل نعمه حمایت کنیم

پیشکسوت فوتبال خوزستان با بیان اینکه باید از آل نعمه حمایت شود گفت: امروز از احمد آل نعمه باید حمایت شود تا پایان فصل خوبی برای فولاد رقم بخورد و برای فصل آینده بتوانند مربی بهتری را جذب کند. آل نعمه بدش نمی‌آید که زیر نظر یک مربی بزرگ کار کند و به تجربه‌های خود بیافزاید. از امروز تا پایان فصل فرصت مناسبی وجود دارد که مسؤولان بتوانند هم برای کادر فنی تصمیم خوبی را بگیرند و هم بازیکنان خوبی را زیر نظر بگیرند. امیدوارم برای فصل آینده فولادی شکل بگیرد که همه ما انتظار داریم.

خریدهای استقلال خوزستان از کانال خاصی شکل گرفت

مربی سابق تیم فوتبال استقلال خوزستان در خصوص خریدهای خوب این تیم در نیم فصل دوم تصریح کرد: اتفاقاتی که در نیم فصل دوم برای استقلال خوزستان رقم خورد بسیار عجیب بود و می‌توانم بگویم پرنده خوشبختی روی شانه مسؤولان و هواداران این تیم نشست و از کانال خاصی بازیکنان با کیفیت خوب خارجی برای این تیم جذب شدند. استقلال خوزستان در نیم فصل دوم کاملاً متفاوت‌تر از نیم فصل اول است، در نیم فصل اول ۱۳ هفته انتظار کشیدیم تا شاگردان پور موسوی به برتری رسیدند اما در دور برگشت لیگ دیدید که این تیم چگونه فوتبال بازی می‌کند.

صنعت نفت آبادان خوب مدیریت نشد

وی درباره وضعیت تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: تیم فوتبال صنعت نفت آبادان خوب مدیریت نشد و آن طور که باید این تیم شکل می‌گرفت شکل نگرفت. در نیم فصل دوم هم پیش از اینکه سهراب بختیاری زاده به این تیم بیاید چند مربی به این تیم آمدند که تنها آمده بودند تا از بیکاری در بیایند اما اوضاع این تیم آن قدر خراب است که مربیان بیکار پایتخت نشین هم نتوانستند در این تیم کار کنند.

دست بختیاری زاده در آبادان خالی است

بختیاری زاده در ادامه گفت‌وگو خود با خبرنگار مهر، با اشاره به حضور سهراب بختیاری زاده در این تیم عنوان کرد: سهراب از اسطوره‌های فوتبال استان خوزستان است و کسی است که در تیم ملی بازی‌های بسیار خوبی را انجام داده است. او نام و آبروی خود را در کف دست گرفته و به صنعت نفت آمده تا بتواند در این تیم تحولاتی را ایجاد کند. نام بختیاری زاده در خوزستان کوچ نیست. او در صنعت نفت دستش خالی است و بارها در بازی‌هایی که انجام داده مشخص است. خط دفاعی این تیم هم که بسیار ضعیف است با هر نسیمی بهم می‌ریزد و سهراب هم نفر ندارد که جایگزین کند.

هواداران به سهراب چه دادند که انتظار دارند

پیشکسوت فوتبال خوزستان با انتقاد از رفتار هواداران تیم فوتبال صنعت نفت آبادان با سهراب بختیاری زاده گفت: هواداران صنعت نفت آبادان چه چیزی به سهراب داده‌اند که از او انتظار دارند؟ آیا بهترین بازیکنان لیگ را در اختیار داشت و نتیجه نگرفت؟ هواداران صنعت نفت آبادان فهمیم و فوتبال شناس هستند پس نباید وقتی همه چیز را به چشم خود می‌بینند از سهراب انتظار معجزه داشته باشند. آن‌ها باید کمک کنند تا این تیم رو به جلو حرکت کند و از خطر سقوط دور شود.

مسؤولان به فکر فولاد باشند

وی در پایان خاطر نشان کرد: فولاد می‌تواند با توجه به حواشی‌ها و چالش‌هایی که داشت می‌تواند در این فصل در رده هشتم و دهم قرار بگیرد هرچند در شأن این تیم نیست اما همین که می‌تواند در لیگ بماند و نتیجه خوبی را بگیرد. امیدوارم مدیران باشگاه فولاد برای فصل آینده بتوانند بازیکنانی را برای این تیم جذب کنند تا ورزشگاه زیبای شهدای فولاد هم در فصل آینده شاهد تماشاگران زیاد باشد.

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.