سرمربی تیم پرسپولیس گفت: نتوانستیم از موقعیت‌ها استفاده و تعداد گل‌ها را بیشتر کنیم ولی فوتبال همین است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اصفهان، اوسمار لوس ویرا پس از پیروزی یک بر صفر پرسپولیس مقابل ذوب‌آهن در هفته هجدهم لیگ برتر گفت: همیشه بازی کردن جلوی ذوب آهن در این زمین سخت است مخصوصاً در این فصل که عملکرد خوبی داشتند. می‌خواستم از سرمربی این تیم و بازیکنان‌شان تعریف کنم که حتی با یک بازیکن کمتر بازی خوب‌شان را ادامه دادند.

وی ادامه داد: تغییر تاکتیکی که بعد از گل اول ما در زمین ایجاد کردند یکسری مشکلات برای ما ایجاد کرد اما توانستیم آنها را کنترل کنیم. بین نیمه برنامه‌هایی چیدیم که روی دفاع حریف کنترل بیشتری داشته باشیم و بتوانیم موقعیت ایجاد کنیم. مدل بازی ذوب آهن باعث شد تاکتیک خودمان را عوض کنیم و بیشتر بازی را در اختیار داشته باشیم. خیلی خوشحالم که بازیکنان به هدف‌مان پی بردند.

ویرا عنوان کرد: متأسفانه نتوانستیم از موقعیت‌ها استفاده و تعداد گل‌ها را بیشتر کنیم ولی فوتبال همین است. از هواداران‌مان هم تشکر می‌کنم که به استادیوم آمدند. بازی بعد در جام حذفی هم حتماً حضور هواداران را خواهیم داشت و آنها به ما کمک خواهند کرد.

سرمربی پرسپولیس درباره موقعیت‌های زیادی که بازیکنان تیمش از دست دادند، گفت: مشکل و ضعفی بوده که ما نتوانستیم از برخی فرصت‌ها در این بازی و بازی‌های قبل استفاده کنیم. این شرایط به ما کمک می‌کند تا در تمرین‌ها روی نقاط ضعف‌مان تمرکز و آنها را برطرف کنیم.

اوسمار در خصوص عملکرد عبدالکریم حسن و ارونوف خاطرنشان کرد: همیشه بازیکنی که خارج از کشور می‌آید شاید کمی اضطراب و استرس داشته باشد، ولی به نظرم برای بازی اول خوب بودند و توانستند خودشان را نشان دهند. چیزی که تعیین می‌کند چه بازیکنی فیکس بازی کند تمرینات است.

نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۲ )