سرمربی تیم فوتبال تراکتور می‌گوید که باید این ملکه ذهن ما باشد که هر کاری در زمین می‌کنیم برای کمک به تیم باشد نه جهت آسیب زدن به تیم.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، پاکو خمس درباره اینکه بازی با استقلال خوزستان دو نیمه متفاوت داشت و آیا بین نیمه صحبت خاصی با بازیکنانش داسته است، گفت: تنها تفاوت این بود که ما در یک نیمه توانستیم دو گل بزنیم. تفاوت دیگری وجود نداشت. در نیمه اول چهار موقعیت داشتیم ولی از جهت اینکه به بازی مسلط بودیم در تمام بازی این مشهود بود.

وی در مورد اینکه آیا اخراج سیامک نعمتی به تیم او ضربه زده است، گفت: باید در این زمینه بهتر شویم؛ نه اینکه باید، بلکه بهتر خواهیم شد. صرف نظر از اینکه هر کسی ممکن است اشتباه کند، اما این اشتباهات نباید به تیم آسیب بزند. اشتباه سیامک امروز اشتباه بزرگی بود و تیم را دچار مشکل کرد. البته در نهایت اتفاقی برای تیم نیفتاد ولی باید این ملکه ذهن ما باشد که هر کاری در زمین می‌کنیم برای کمک به تیم باشد نه جهت آسیب زدن به تیم.

«هفته گذشته در نشست خبری اعلام کردید که قهرمان نشدن تراکتور یک فاجعه نیست اما امروز هواداران بنری در دست داشتند مبنی بر اینکه فقط از تیم قهرمانی می‌خواهند». سرمربی تراکتور در واکنش به طرح این سوال تصریح کرد: من نظرم را قبلا اعلام کردم. قرار نیست هر روز در مورد یک موضوع صحبت کنیم. ما قبلا صحبت کردیم.

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.